Як розвести опалення.

Досить часто люди займаються установкою опалювальних приладів. Краще всього використовувати для будинку водяне опалення . Воно більш економічно і дозволяє підтримувати певну температуру довгий час.
Інструкція
1
Нагрівання води відбувається в котлі. Потім вона по трубопроводу потрапляє в нагрівальний прилад (радіатор). Дана система працює зазвичай на основі того, що вода рухається сама по собі. Відбувається це через різницю об'ємного ваги гарячої і холодної рідини. В теплогенераторі відбувається нагрівання рідини. У підсумку вона стає легкою і під тиском надходить знизу більш важкої води піднімається вгору по стояку. Після цього по розводящим трубам вона надходить до нагрівального приладу.
2
В одноповерхових будинках найчастіше використовують двотрубну систему опалення. Розводяща магістраль повинна бути розташована у стелі, а зворотна - у підлоги. Якщо в будинку є опалювальний підвал, то зворотну магістраль укладають в підпіллі у стелі. При установці котла в підвалі верхню, розвідні, магістраль можна розташувати трохи нижче підвіконня. Дане рішення естетично. Гаряча і холодна лінія повинна бути прокладена з ухилом 0,005-0,01 по напрямку руху води в трубі. Це умова забезпечуватиме вільний вихід повітря в розширювальний бачок. Також буде вільно спускатися вода із системи через кран, який розташовується в нижній точці бачка.
3
Часто в домі встановлюють котел, який працює на рідкому паливі. Відзначимо, він трохи дорожче в експлуатації, ніж звичайний, однак у нього є свої переваги. Справа в тому, що рідке паливо зручно транспортувати і зберігати. Зберігання здійснюється в стаціонарній ємності, яку заривають в землю поруч з будинком. Дана ємність забезпечуватиме безперебійну роботу котла весь сезон опалення. Котел, що працює на рідкому паливі, функціонує в автоматичному режимі з ККД. Воно дорівнює приблизно 70 відсоткам.
4
Автоматичний газовий котел являє собою стаціонарне пристрій, який працює за схемою «труба в трубі» в автоматичному режимі. Він являє собою циліндричний водяний бак, усередині якого йде жаровая труба.