Як вбудувати акваріум у стіну. акваріум в стіні своїми руками.

Акваріум може прикрасити будь-який інтер'єр. Досить часто люди мріють про те, щоб їх акваріум був вбудований в стіну. Таким чином, він не буде займатися житлову площу. Вбудувати його в стіну досить проблематично. Серйозно поставтеся до даної роботи.
Інструкція
1
Для початку потрібно перевірити, чи є в стіні проводка. Після цього можна виконувати розмітку на стіні. Для цієї мети зазвичай використовують рівень і висок. Стіну необхідно просвердлити наскрізь кілька десятків разів. За допомогою того ж свердла потрібно з'єднати отримані отвори. У підсумку, утворюється поздовжній розріз. У нього можна вставити звичайну ножівку по дереву і провести випилювання наміченого фрагмента стін. Врахуйте, вам може зустрітися проходить арматура. Прибрати її можна за допомогою шліфувальної машинки. Після розпилу потрібно витягнути зі стіни прямокутник. Врахуйте, буде багато сміття і пилу в приміщенні. Заздалегідь закрийте або винесіть всі предмети меблів.
2
Після цього можна приступати до вирівнювання укосів. Для цієї роботи потрібно заздалегідь запастися широким шпателем і гіпсом. Особливу увагу необхідно приділити вирівнюванню поверхні спилювання по горизонталі, де буде проводитися кріплення несучої платформи. Дайте гіпсу висохнути. Потім, за допомогою шпателя, нанесіть на чотири вирівняних торця силікон. Тим самим ви убезпечите гіпсолітових стіну від вологи.
3
Далі можна переходити до кріплення самої несучої платформи, на якій буде розміщуватися акваріум. Так званий фундамент можна зробити з листового металу. Він повинен бути не тонше 10 міліметрів. З листа заліза відріжте за допомогою шліфувальної машинки образ днища акваріума. Слідкуйте за тим, щоб метал не перегрівався. В іншому випадку його може повести або вигнути. Після того, як відрізана залізяка необхідного розміру, потрібно підрівняти у неї торці. Можна приміряти її до підготовленого місця.
4
Щоб закріпити дану конструкцію можна використовувати 100? 6 міліметрові шурупи. Щоб кріплення було надійним, необхідно висвердлити в гіпсоліті отвори і в них на клей ПВА запресувати Чопик, які виконані з твердої породи дерева. Тепер можна встановлювати сам акваріум.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hkGMwPkfqPc
Зверніть увагу
Акваріум в стіні передбачається оглядати або з одного боку, тоді скло в акваріумі тільки одне, або з двох, з трьох сторін, тоді стекол два або три, відповідно. Загальна властивість таких акваріумів - як мінімум одна стінка акваріума без стекол.
Корисна порада
Акваріуми в стіні - це карколомний дизайн і високоякісні матеріали. Це прекрасне доповнення до будь-якого інтер'єру будинку або офісу. Такий акваріум виглядає як тонкий рідкокристалічний або плазмовий телевізор, але містить у собі маленький аквамір.
Почнемо з вибору скла, для акваріума необхідно брати скло М3 і вище, перевірте відсутність вкраплень, подряпин. Це самий відповідальний крок, якщо ви вирішили зробити акваріум своїми руками.

Тепер треба, визначиться з товщиною скла. Підрахуємо обсяг нашого бедующего акваріума за формулою: V = a * b * h де a і b - це ширина і довжина, а h - висота. Після підрахунку, визначаємося з товщиною скла: до 30 літрів - можна брати 5 мм скло, якщо обсяг до 50 літрів - то 6 мм, до 100 літрів - 8мм, 120 літрів і вище - краще взяти 12 мм скло. Для міцності у великих за розміром акваріумах краще робити стяжки. Тепер, треба його розкроїти. Раскройка зазвичай входить в список послуг при покупці скла, а склеюючи маленький акваріум, краще пошукати майстерню, в якій деталі для нього виріжуть з обрізків, його вартість значно знизиться. Чим склеювати акваріум? Звичайно - силіконовим клеєм. Є два способи склеювання акваріума: коли стінки ставлять на дно, і коли кріплять навколо дна. Тепер сам порядок сборкі.Набіраем води у ванну 10-15 см. Кладемо на дно рушник, ставимо на нього скло. Змоченим точильним каменем сточуємо ребра. Просушуємо торці, і знежирюємо їх ацетоном або спіртом.Ставім дно на папір. На передній стінці на торець, яким стінка стає на дно, рівномірно наносимо герметик, після беремо її, і акуратно ставимо на дно. Чи не придавлюйте занадто сильно, інакше майже весь клей вилізе, і міцність склеювання знизиться, це одна з особливостей силікону, що чим більше його товщина, тим міцніше склеювати їм ізделіе.Нужно щоб клей виліз трохи з обох сторін. Підпираємо стінку і чекаємо, поки підсохне. Беремо бічну стінку. Цього разу намазати потрібно нижній торець, який ставиться на дно, і бічний торець, який приклеїться до скла, яке в свою чергу вже приклеєно до дна. Ставимо її на место.Не забудьте, що треба перевіряти якість придавленого шару силікону. Такі ж маніпуляції проробляємо з рештою сторонами акваріума, після цього залишаємо наш акваріум висихати приблизно на добу. Ні в якому разі не переставляти его.Когда висохне, беремо лезо і обрізаємо зайвий клей на швах, всередині можна не обрізати, у воді він буде непомітним. Заливаємо воду в акваріум, робити це краще у ванній, так як є шанс протікання, і залишаємо на пару годин. Уважно подивіться на шви і особливо ретельно проврете кути. Якщо протікання ніде немає, значить, Ви змогли зробити акваріум правильно. Тепер можете спокійно зайнятися його населенням.