Як записати фото на DVD.

Періодично виникає необхідність записати фотографії на чистий диск, наприклад, при зміні операційної системи Windows. Для цього потрібно скористатися спеціальним програмним забезпеченням.
Вам знадобиться
  • - чистий диск;
  • - Nero Burning ROM;
  • - Alcohol 120%;
Інструкція
1
Придбайте ліцензійне програмне забезпечення в спеціалізованому магазині, наприклад, Alcohol 120% або Nero Burning ROM. Встановіть дане ПЗ на ваш персональний комп'ютер. Введіть ліцензійний ключ, щоб активувати програму. Скачайте останнє оновлення з сайту виробника і встановіть його. Перезавантажте операційну систему Windows, щоб усі зміни та оновлення вступили в силу.
2
Підготуйте фотографії , які ви хочете записати на DVD-диск. Скопіюйте їх в одну папку, щоб було зручно вказувати шлях до них. Виділіть все фотографії і натисніть правою кнопкою миші на будь-який з них. Натисніть функцію "Властивості" і подивіться, який обсяг займають все фотографії . Якщо фото мають об'єм менше 4,7 Gb, то використовуйте односторонній диск, якщо більше, то - двосторонній DVD-диск.
3
Запустіть програму Alcohol 120% або Nero Burning ROM на вашому персональному комп'ютері. У діалоговому вікні виберіть функцію запису на DVD-диск. Також встановіть «прапорець» поруч із написом «Мультісессійная запис». Натисніть «Новий». У лівій частині вікна перейменуйте назва диска на будь-який зручний для вас. Клікніть випадає "Правка». Натисніть на посилання "Додати файли». Вкажіть шлях до місця, де розташовані фотографії на вашому персональному комп'ютері. Виділіть все фото і натисніть кнопку «Додати».
4
Вставте чистий диск у привід вашого комп'ютера. Якщо ви використовуєте двосторонній диск, то в правій нижній частині вікна виберіть DVD9 (8152 mb). Натисніть кнопку «Запис», і почнеться «прожиг» диска.
5
Після того, як фотографії записані на диск, необхідно виконати перевірку на помилки. Клікніть лівою кнопкою миші по посиланню «Перевірка диска». Коли операція буде завершена, привід відкриється самостійно.