Як утеплити підлогу керамзитом. утеплення підлог керамзитом.

В даний час великою популярністю користується керамзит. З його допомогою виробляють комплексне утеплення, а також роблять звукоізоляцію підлоги. Дана робота повинна бути виконана якісно. Всі дії можна провести самостійно.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили зробити утеплення або звукоізоляцію підлоги, то пам'ятайте, що саме він регулярно піддається навантаженню. Саме тому потрібно врахувати товщину шару керамзиту, а також плановану навантаження, яка діятиме на перекриття. Керамзит необхідно насипати на шар гідроізоляції. Можна скористатися поліетиленовою плівкою, стики якої повинні бути проклеєні звичайним канцелярським скотчем. У підсумку вийде єдине полотно. Дане полотно ізоляції потрібно укласти з нахлестом на стіни. Висота повинна бути більш товщин що засипається шару керамзиту.
2
Особливу увагу приділіть розміром фракції використовуваного керамзиту. Найчастіше він дорівнює 10 міліметрів. Щоб не відбувалася просадка можна використовувати керамзит двох фракцій. Вони засипаються за методом «заклинювання». Перед тим, як засипати керамзит, необхідно вивести рівень майбутньої підлоги. Також повинні бути виставлений маяки за прийнятою позначці. Перший маяк встановлюється на деякій відстані від стіни. Решта ж потрібно встановити паралельно один одному.
3
Після того, як установка маяків завершена, потрібно зайнятися їх вирівнюванням. Для цього найкраще заздалегідь приготувати рівень. Коли вирівнювання маяків завершено і суміш схопилася, можна засипати керамзит. Він повинен забезпечити хорошу теплоізоляцію. Шар повинен бути більше 10 сантиметрів. Якщо зробити шар меншої товщини, то ефект буде не такий значний.
4
Обов'язково необхідно перевірити керамзитову засипку. Вона повинна бути ідеально рівною. Ухилів бути не повинно. Перевірка здійснюється контрольним виміром відстані від встановленого маяка до керамзитовою засипки спеціально підготовленим шаблоном або рулеткою. Заливка керамзиту розчином повинна виконуватися акуратно. Поверхня найкраще заздалегідь рясно пролити цементним «молочком». Шар керамзиту буде при цьому краще схоплюватися.