Як відновити натуральний колір волосся.

Красиві волосся - це предмет мрій багатьох жінок. Напевно, немає жодної представниці прекрасної статі, що не забарвлювала б волосся . Однак далеко не завжди такі експерименти бувають вдалими. Виникає проблема зміни кольору волосся і повернення до свого природного тону.
Вам знадобиться
  • - оливкова, мигдальне і касторове масло
  • - пиво, коньяк і кефір
Інструкція
1
Непоганим вирішенням цього питання можна назвати змивку волосся. Зазвичай цю послугу пропонують своїм клієнткам салони краси. На сьогоднішній день зовсім не обов'язково залишати гроші в перукарні за цю процедуру. Змивку волосся можна з успіхом зробити в домашніх умовах цілком самостійно. Суміш для змивки в домашніх умовах готується з масел натурального походження. Оливкова, мигдальне і касторове масло змішуються в рівних пропорціях, потім додаються пиво, коньяк і кефір в таких же співвідношеннях. Отриману суміш ретельно перемішують і наносять на волосся , обертають голову поліетиленовим пакетом і тримають вийшов компрес 3:00, після чого волосся необхідно вимити шампунем і обполоснути водою з лимонним соком. Зрозуміло, повністю видалити фарбу з волосся в результаті цієї процедури не вдасться, але змінити її інтенсивність на один тон - цілком реально.
2
Ще один непоганий спосіб змити фарбу з волосся - це використання звичайного пива. Воно наноситься на волосся по всій довжині, потім голова також обертається поліетиленом. У такому вигляді потрібно проходити весь день. Увечері пиво потрібно змити, але замість шампуню потрібно використовувати звичайнісіньке господарське мило. Після цієї процедури волосся стають жорсткими, тому потрібно використовувати бальзам для волосся.
3
Якщо ж ви не хочете витрачати час на поступову змивку в домашніх умовах, то можна звернутися за допомогою до професіоналів. В салоні краси пропонують природну змивку, знебарвлюються і кислотну. Вибір того чи іншого способу залежить від бажаного результату і вихідного кольору волосся. Глибока смивка рекомендується, якщо потрібно освітлити волосся більш ніж на 4 тони. Але в результаті ви отримаєте рудий колір волосся, і процедуру доведеться пройти повторно через деякий час.
4
Якщо ж вам не потрібно настільки радикальних заходів, то можна зупинитися на щадить смивке, яка виконується за допомогою препаратів, що містять кислоту, і освітлює волосся на пару тонов.После виконання процедури змивки волосся потребують ретельного догляду і відновленні з використанням відновлюють масок і спеціальних вітамінів.