Як згортати гру.

Буває, що під час гри за комп'ютером на моніторі виводиться певне повідомлення (системна помилка або ж індикатор вхідних повідомлень при включеному інтернеті). Зрозуміло, не хочеться переривати ігровий процес виходом з гри - робити цього зовсім необов'язково, адже гру завжди можна згорнути.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер
  • - qwerty-клавіатура
Інструкція
1
Згортання гри клавішею «Windows». Щоб згорнути гру, спочатку вам потрібно поставити її на паузу, натиснувши на клавішу «Esc». Після цього натисніть на клавішу «Windows», яка розташовується в першому ряду між кнопок «Ctrl» і «Alt». Гра автоматично згорнеться в трей, а при необхідності ви завжди зможете її запустити, клікнувши по згорнутому вікну на панелі завдань.
2
Згортання гри клавішами «Alt» + «Tab». Вам також необхідно поставити гру на паузу перед тим, як натиснути поєднання даних клавіш. Відновлення ігрового процесу також виконується за допомогою згорнутого на панелі задач вікна гри.
3
Згортання гри клавішами «Ctrl» + «Alt» + «Delete». Подібним поєднанням клавіш ви викликаєте на робочий стіл диспетчер задач, в результаті чого виконується автоматичне згортання гри. Ігровий процес при цьому ставиться на паузу. Подібний спосіб ефективний в тому випадку, коли ні перший, ні другий варіанти не діють. Найчастіше причиною цьому стає зависання комп'ютера. Водночас, викликаний диспетчер задач покаже вам причину збою в роботі вашого ПК.Еслі ж ви бажаєте одразу закрити гру, то вам слід натиснути в ігровому режимі поєднання клавіш «Alt» + «F4». Дана комбінація дозволяє закривати всі активні програми.
Національний прапор при проведенні особливих церемоніальних (найчастіше траурних) заходів необхідно складати певним чином згідно встановленим правилам. Існує чотири способи скласти прапор. Кожен має свою назву: червоний трикутний пакет, білий трикутний пакет, синій трикутний пакет з білим кутом і смугою, синій трикутний пакет з червоним кутом і смугою.
Інструкція
1
Дотримуючись символіку кольорів прапора, для похорону чоловіків складайте прапор у вигляді червоного пакета або синього пакета з червоним кутом і смугою. Для молодих людей використовуйте техніку складання прапора у вигляді синього з червоним пакета, а для жінок віком прапор складайте білим пакетом або синім з білим кутом і смугою. При прощанні з дівчатами прапор складайте білим пакетом.
2
Порядок складання червоного пакета такий: прапор складіть спочатку вдвічі вздовж довгої сторони. Далі однією рукою захопіть 2 ближніх кута, другий притримуючи при цьому місце згинання - цей згин перетворюється в кут нового прямокутника. Розгладьте отриманий пакет.
3
Щоб отримати синій з червоним пакет, починайте руху по додаванню у напрямку вправо, вперед, вгору з боку синьо-червоного кольору.
4
Щоб скласти прапор у формі білого пакета або синього пакета з білим кутом, після складання прапора по його довгій стороні руки поміняйте місцями і згорніть прапор ще раз вже в поперечному напрямку. При правильному дії зовні опиняться інші кольори прапора.
5
Якщо потрібно скласти не національне прапор, а, наприклад, прапор військового підрозділу, також використовуйте ці методики. Важливо, щоб утворився при складанні прапора пакет виглядав завершеною колірної композицією.
6
Само згинання, залежно від досвіду і вправності, можна виробляти двома способами. Складайте прапор в горизонтальній площині таким чином, щоб кожен згин тканини в черговий раз супроводжувався поворотом всього виробу на 180 градусів.
7
В вертикальної же площині складайте прапор таким чином, щоб верхня його кромка постійно перебувала на рівні ваших грудей. Вертикальне складання національного прапора є більш урочистим варіантом.
Зверніть увагу
Складений за всіма правилами прапор передається в руки церемоніймейстеру, який в певному порядку передає складений прапор родичам загиблого.