Як зробити фон зображення прозорим. Як в Ексель зробити фоновий малюнок.

Для урізноманітнення в блозі, в кожен пост (стаття, матеріал) поміщається зображення, яке є тематичним продовженням. Кожна картинка має свій колір фону , який часто не збігається з фоном сторінок блогу. Щоб не порушувати поєднання кольорів, можна надавати прозорість зображеннях.
Вам знадобиться
  • - інтернет-сервіс Pixlr;
  • - зображення до статті.
Інструкція
1
Фотографії або картинки, які збережені у форматі png, мають прозорий фон. Більшість картинок, які скачують блогери з безкоштовних стоків, збережені на сервері у форматі png. Якщо у вас зображення формату jpeg або будь-якого іншого, йому можна надати прозорий фон за допомогою спеціальної програми або інтернет-сервісу Pixlr.
2
Відкрийте будь-який веб-браузер, виберіть відповідне зображення на фотостоці і збережіть його на жорсткий диск.
3
Відкрийте нову вкладку в браузері і введіть в адресний рядок pixlr.com, потім натисніть клавішу Enter. На завантажившись сторінці сервісу обробки фотографій ви можете прочитати інформацію про даному сайті. Якщо ви володієте англійською мовою, хоча б на базовому рівні, зможете дізнатися, що перед вами аналог відомого графічного редактора Adobe Photoshop. Варто відзначити, що всі дії, які ви будете здійснювати на цьому сайті, можна повторити і у вище зазначеній програмі.
4
Для початку роботи з даним сервісом натисніть анімовану посилання Open Photo Editor. На сторінці, з'явиться невелике діалогове вікно (російською мовою), в якому необхідно натиснути кнопку «Завантажити зображення з комп'ютера». У вікні, вкажіть шлях до вашої картинки і натисніть кнопку «Відкрити».
5
У головному вікні сервісу з обробки зображень з'явиться обрана вами картинка. У правій частині вікна є функціональні панелі, знайдіть панель «Шари». Ви побачите єдиний шар у цій панелі, який буде заблокований (зображення навісного замка). Двічі клацнувши лівою кнопкою миші по вибраному шару, ви зніміть блокування, «замок» зміниться на «галочку».
6
У лівій частині вікна активуйте інструмент «чарівна паличка» і вкажіть допуск = 23. Натисніть один раз на білому фоні (фон може бути і інших кольорів), на зображенні з'явиться виділення. Натисканням кнопки Delete видаліть весь фон.
7
Для збереження результату натисніть верхнє меню «Файл» і виберіть пункт "Зберегти як». У вікні, вкажіть папку збереження, виберіть формат зображення png і натисніть кнопку «Зберегти».