Як редагувати образ.

Віртуальні образи дисків різних форматів можна не тільки монтувати на емулятори приводів, але і редагувати. Це значить, що у вас є можливість власними силами змінювати образ диска, видаляти з нього файли і доповнювати своїми файлами. Таким способом можна створити власний образ диска. Приміром, у вас є образ диска з фільмами. Ви без проблем зможете видалити з цього образу непотрібні фільми і замінити своїми, і при необхідності записати на звичайний диск і переглядати на DVD-програвачі.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - програма UltraISO
Інструкція
1
Для редагування образів на вашому комп'ютері повинна бути відповідна програма. Одна з кращих у своєму роді програм - це UltraISO. Вона дуже проста у використанні, має зручний інтерфейс. Скачайте UltraISO і встановіть на комп'ютері.
2
Запустіть програму. Далі в основному меню виберіть «Файл», потім - «Відкрити». Вкажіть шлях до файлу, який ви хочете відредагувати. Натисніть по ньому лівою кнопкою мишки, і потім знизу вікна натисніть «Відкрити». Тепер всі файли обраного вами образу будуть доступні в правому верхньому вікні програми. Для того щоб видалити непотрібний файл з образу диска, натисніть по ньому правою кнопкою мишки і у виниклому контекстному меню виберіть «Видалити».
3
Якщо ви хочете додати файл до образу диска, зверху в основному меню програми виберіть «Дія», а потім - «Додати файли». Вкажіть шлях до файлу, який ви хочете додати до образу диска, і клацніть по ньому лівою кнопкою мишки. Потім внизу вікна натисніть «Відкрити». Обраний вами файл тепер є частиною образу диска.
4
Програма UltraISO дозволяє також конвертувати формат віртуального диска. Для цього в основному меню програми виберіть «Інструменти», потім - команду «Конвертувати». У вікні в верхній сходинці натисніть по кнопці огляду і вкажіть шлях до файлу, який потребує конвертировании. Потім у тому ж вікні відзначте, в який формат віртуального диска буде перетворений файл, і натисніть «Конвертація».
5
Діючи таким чином, редагуйте образ диска (додавайте або видаляйте файли), виходячи з ваших цілей. Також за допомогою меню програми ви можете вибирати завантажувальні файли в образі, перейменовувати та створювати нові папки.
6
Коли ви закінчите роботу з редагування віртуального диска, всі зміни потрібно зберегти. Для цього в основному меню програми виберіть «Файл» і потім команду «Зберегти».
Багато користувачів стикаються з форматом образу диска ISO. В основному, він є повною копією вихідного носія і при цьому дозволяє себе редагувати. Наприклад, якщо ви скачали образ диска з фільмами або програмами і деякі з них вам не потрібні, ви просто можете видалити їх.
Вам знадобиться
  • - програма UltraISO.
Інструкція
1
Для редагування образу дисків використовуються спеціальні програми. Одна з кращих у своєму роді програм називається UltraISO. Скачайте її з інтернету і встановіть на жорсткий диск комп'ютера. При цьому обов'язково враховуйте версію вашої операційної системи та її розрядність. UltraISO є платним додатком, але є пробний термін використання.
2
Запустіть програму. Після першого запуску вам буде запропоновано придбати UltraISO. В цьому вікні виберіть «Пробний період», після чого відкриється головне меню програми. Тепер можна почати редагування образу. Для початку потрібно вибрати об'єкт редагування, для чого у верхньому лівому куті програми натисніть «Файл», потім виберіть «Відкрити».
3
За допомогою огляду вкажіть шлях до ISO-образу. Виділіть його за допомогою лівого кліка мишки. Потім знизу вікна натисніть «Відкрити». Вікно огляду закриється. Тепер ви побачите, що у верхньому правому вікні програми відображається список всіх файлів обраного вами образу.
4
Щоб видалити непотрібний файл з образу диска, клікніть по ньому правою кнопкою мишки. З'явиться контекстне меню. В цьому меню виберіть «Видалити». Також прямо в цьому вікні можна переглядати і перейменовувати файли. Якщо ви сумніваєтеся, чи той файл ви хочете видалити, просто в контекстному меню виберіть «Перегляд», для зміни назви об'єкта - «Перейменувати».
5
Для додавання файлів до образу диска натисніть в меню програми «Дія». Потім в списку дій виберіть «Додати файли». За допомогою огляду вкажіть шлях до файлу, який хочете додати. Потім виділіть його за допомогою лівого кліка мишки, після чого знизу вікна огляду клікніть «Відкрити». Файл буде додано до образу.
6
Для збереження образу натисніть «Файл». Якщо ви виберіть "Зберегти як", буде збережена його змінена копія. Якщо натиснете «Зберегти», відповідно, збережіть зміни в оригіналі образу.