Як відключити віртуальний диск.

Зараз, напевно, мало користувачів ПК, яким не доводилося стикатися з програмами, які створюють віртуальні образи дисків . Приміром, більшість відеоігор, викачаних з інтернету, мають формат файлу образу. Щоб встановити таку гру, потрібно створити віртуальний диск. І може виникнути проблема, коли після видалення програми, за допомогою якої був створений цей диск, сам віртуальний привід не видаляються. Також після установки деяких ігор віртуальні диски створюються автоматично, а після їх видалення не видаляється.
Вам знадобиться
  • комп'ютер з ОС Windows.
Інструкція
1
Перший спосіб, який розглядатиметься, підійде в тому випадку, якщо у вас після видалення програм Daemon tools або Alcohol в системі залишились віртуальні диски, а ви хочете видалити їх звідти. Отже, натисніть «Пуск» і пройдіть на «Панель управління». Знайдіть компонент «Адміністрування» і натисніть по ньому лівою кнопкою мишки. У вікні знайдіть компонент «Керування комп'ютером». У новому вікні клікніть по компоненту «Диспетчер пристроїв».
2
З'явиться нове вікно, в якому буде список всіх підключених до комп'ютера пристроїв. В цьому вікні знайдіть рядок «DVD/CD дисків оди». Навпроти рядка розташовується стрілочка. Натисніть по ній лівою кнопкою мишки, після чого відкриється список всіх приводів (як фізичних, так і віртуальних), які є на цьому комп'ютері.
3
Натисніть по віртуальному диску, який ви хочете видалити, правою кнопкою мишки. З'явиться контекстне меню, в якому, відповідно, виберіть команду «Видалити». Віртуальний диск буде видалений з вашого комп'ютера. Після завершення цієї операції закрийте всі відкриті вікна і перезавантажте комп'ютер.
4
Якщо ж вам потрібно просто тимчасово відключити віртуальний диск без його повного видалення з системи, то вам потрібно діяти так. Натисніть по значку будь-якого з приводів, які встановлені на вашому комп'ютері, правою кнопкою мишки. Далі в контекстному меню виберете "Властивості". У виниклому вікні пройдіть на вкладку «Обладнання». Тепер у вікні «Все диски» клікніть по потрібному віртуального диску лівої кнопкою мишки. Потім знизу вікна натисніть «Властивості». З'явиться ще одне вікно, в якому виберіть вкладку «Драйвер». Після цього виберіть команду «Вимкнути». Спливе діалогове вікно, в якому підтвердіть відключення вибраного пристрою, натиснувши «Так». Після цього пристрій буде відключено.
Корисна порада
Підключити віртуальний диск назад можна точно таким же способом. Різниця полягає в тому, що у вкладці «Драйвер» замість відключити потрібно вибрати "Задіяти».