Як зв'язати шапочку гачком. Як пов'язати зимову шапочку гачком.

В'язані речі завжди практичні і актуальні. І саме через цих якостей вони займають одну з провідних позицій в дитячій моді. Приміром, гачком можна «обв'язати» дитину від маківки до п'ят. Про теплі і комфорті першої і піде мова. А саме - як зв'язати дитячу шапочку гачком.
Вам знадобиться
  • Гачок №3, напівшерстяні нитки будь-якого кольору
Інструкція
1
Взяти метрову стрічку і обміряти голову дитини по окружності. Набрати ланцюжок з повітряних петель, виходячи з даних по окружності головки. І зв'язати три сантиметри гумкою: 1 ряд -столбікі з накидом; 2 ряд - три повітряних петлі підйому, лицьової рельєфний стовпчик з накидом, стовпчик з накидом, знову лицьовій рельєфний стовпчик з накидом (так повторювати до кінця ряду); 3 ряд - три повітряних петлі підйому, виворітний рельєфний стовпчик з накидом, стовпчик з накидом, і знову виворітний рельєфний стовпчик з накидом (повторювати до кінця ряду). При необхідності повторювати другий і третій ряди.
2
Далі в'язати так: три повітряних петлі підйому, ряд стовпчиків з накидом. Перевертаємо в'язання, і знову три повітряних петлі підйому і ряд стовпчиків з накидом. В'язати таким чином до потрібної висоти. Її визначати періодично міряючи полотно на дитину.
3
Коли в'язання буде трохи вище верхівки дітки, стягти верхню частину шапочки. Виконати задній шов.
4
Маківку можна прикрасити помпоном. Зробити його так: з картону вирізати два кола такого діаметру, якого розміру помпон ви хочете. Якщо великий, то кола повинні бути великі. Якщо маленький, то відповідно маленькі.
5
Скласти круги разом і щільно обмотати їх ниткою. Потім, розрізати нитку по краю кіл, трохи розсунути круги і швидко перев'язати нитки по середині. Зняти круги і ще тугіше стягнути нитки в середині. Готовий помпон трохи постригти, тому як можуть стирчати зайві нитки. Пришити помпон до дитячої шапочці.
6
При бажанні можна в'язати різними кольорами будь-яким візерунком або просто зробити смугасту шапочку.
Корисна порада
Готовий виріб випрати, дати висохнути і пропрасувати. Це додасть речі доглянутий і закінчений вигляд.