Як повернути ангела хранителя.

Ангел-хранитель - добре духовне створення, дане Богом людині при хрещенні. Найголовнішим завданням ангела- зберігача є саме духовний порятунок людини. Якщо людина веде богоугодне життя, то ангел-хранитель радіє і є покровителем людини. Якщо людина свідомо грішить і відвертається від Бога, ангел-хранитель йде. Але у людей, поки вони живі, є час попросити прощення у Бога за свої помилки і повернути собі зберігача. Щоб здійснити це, необхідно зробити декілька кроків.
Інструкція
1
По-перше, попросіть прощення у самих близьких вам людей, яких ви спеціально або випадково, але все ж образили чимось. Прощення просити часто нелегко, бо доводиться переступати через свою гординю, однак це необхідно. Після цього необхідно пробачити і самих близьких, якщо ви ображені на них з якоїсь причини, нехай навіть незаслужено. Вибачте їм, бо Бог не простить провин ваших, якщо ви не будете прощати людям. Прощення просіть і прощайте якомога щире. Це дає дивовижне відчуття легкості, как-будто з душі впав важкий вантаж, але ж так воно і є.
2
По-друге, попросіть прощення у всіх своїх друзів і знайомих, колег по роботі і сусідів, якщо ви в чомусь завинили перед ними, а також простіть їх, якщо вони чимось не догодили вам. Якщо немає можливості зустрітися з людиною особисто, попросіть вибачення і вибачте мислення.
3
По-третє, вам необхідно підготуватися до походу в храм для сповіді. Візьміть аркуш паперу і згадайте всі свої гріхи таємні і явні, запишіть їх на папері, щоб потім на сповіді в храмі не забути. У церковній лавці можна заздалегідь придбати спеціальний посібник для допомоги тим, хто кається. Це допоможе вам у складанні списку гріхів. Сходіть в храм на сповідь. Не слід боятися і соромитися священика - ви сповідаєтеся перед Богом. Добре, якщо батюшка допустить вас до Святого Причастя. Постарайтеся відвідувати храм хоча б раз на тиждень, сповідатися і причащатися.
4
Придбайте, якщо не маєте, Святе Письмо, молитвослов, іншу духовну літературу. Починайте привчатися до молитви вдома і на вулиці, за здоров'я своїх близьких і друзів, молитві перед їжею. Дякуйте Богові за те, що ви живете, радійте кожному новому дню, дивіться на навколишній світ з любов'ю і подивом, як дитина. Пам'ятайте, що якщо ви хочете змінити навколо себе світ, то вам потрібно спершу змінитися самим.
5
Існує безліч молитов ангела-хранителя. Беріть молитви з православного молитвослова, читайте їх на старослов'янській мові перед сном, можна перед іконою ангела- зберігача.
6
Повірте, що якщо ангел-хранитель і залишив вас на час, то якщо він побачить всі ваші справи, описані вище, він обов'язково до вас повернеться!