Як видалити принтер HP.

Принтери , що випускаються компанією Hewlett Packard, дуже надійні і якісні. Але бувають випадки, коли принтер потрібно видалити з системи. Це може знадобитися навіть в ситуації, коли ви просто придбали новішу модель принтера HP. Перш ніж підключити нову модель, стару потрібно видалити з системи, так як програмне забезпечення попередньої моделі може бути несумісним з новим пристроєм.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - принтер HP;
  • - утиліта Revo Uninstaller.
Інструкція
1
Перш ніж відключати принтер від комп'ютера, потрібно видалити програмне забезпечення принтера. Для цього клацніть мишкою по кнопці «Пуск» і виберіть «Панель управління». Далі пройдіть на компонент «Установка та видалення програм». Відкриється список всього ПО, яке встановлено на вашому комп'ютері. Серед списку встановлених програм знайдіть програмне забезпечення принтера і видаліть його. Після видалення перезавантажте комп'ютер і відключіть принтер.
2
Бувають випадки, коли при видаленні програмного забезпечення принтера з'являється вікно, в якому висвічується помилка, і видалення переривається. Якщо у вас виникне подібна ситуація, вам потрібно поступити таким чином. Скачайте з інтернету утиліту Revo Uninstaller. Встановіть цю програмку собі на комп'ютер.
3
Запустіть програму. Після її запуску з'явиться вікно, в якому буде інформація про все програмному забезпеченні. В цьому вікні знайдіть ПО принтера і натисніть по ньому лівою кнопкою мишки. Зверху вікна знаходиться список всіх можливих дій. Виберіть дію «Видалити». Спливе діалогове вікно, в якому потрібно підтвердити операцію видалення. Зробіть це, натиснувши «Так». В наступному вікні потрібно вибрати режим видалення обраного програмного забезпечення. В цьому вікні відзначте «Розширений режим» і натисніть «Далі». В цьому режимі операція видалення відбуватиметься повільно. Зате програма точно буде видалена з комп'ютера.
4
Після видалення самої програми з'явиться вікно «Знайдені записи реєстру». В цьому вікні навпроти компонента «Мій комп'ютер» встановіть галочку і знизу вікна натисніть «Видалити». Потім натисніть "Далі". Спливе вікно, в якому буде повідомлення, що обрана програма повністю вилучена з комп'ютера. Перезавантажте комп'ютер і від'єднайте принтер.