Як в'язати шарф в смужку.

В'язані шарфи є невід'ємним аксесуаром в холодну пору року. Вони здатні підкреслити зовнішність або внести різноманітність в повсякденний одяг. Головна особливість шарфів в тому, що їх не обов'язково купувати. Бо часом в магазинах і на ринках складно знайти підходящий вам дизайн. Для цього достатньо взяти в руки спиці, купити пряж і приступити до створення власного неповторного образу.
Вам знадобиться
  • - спиці №5
  • - по 50г пряжі різного кольору
Інструкція
1
Визначте розміри шарфа і його дизайн. Для цього необхідно визначиться з призначенням майбутнього шарфа. Якщо він вдягне поверх куртки або пальто, то його роблять широким і довгим. Якщо ж під верхній одяг, то краще зробити короткий і вузький шарф. Підберіть колір і тип пряжі, виберете візерунок. Нитки пряжі повинні бути тим товщі, чим більше ширина шарфа. Для шарфа в смужку необхідно підібрати домінуючий і другорядний кольору. Вони можуть, як поєднуватися, так і бути контрастними. Все залежить від вашої фантазії і того, до якого одягу шарф служитиме аксесуаром.
2
Наберіть на спиці потрібну кількість петель домінантною за кольором пряжею і в'яжіть хусткової в'язкою. Коли необхідно буде перейти на інший колір, не беріться за ножиці і не обрізайте нитка. В цьому випадку по краю шарфа будуть бовтатися неакуратні кінчики ниток, що зіпсує зовнішній вигляд виробу. Візьміть кінець нитки і перекиньте її через нитку другого кольору. У місці переходу можна також виконати інший дизайнерський хід. При переході з одного кольору на інший залиште по 10-12 см нитки кожного кольору. Після того як в'язання буде закінчено, кінці ниток зав'яжіть у вигляді пензликів. Такий шарф буде мати оригінальний і незвичайний вид.
3
Зв'яжіть основу шарфа. Коли зв'яжіть потрібну довжину шарфа, можна приступити до його прикрасі. Якщо шарф буде носитися під одяг, то обробку можна і не здійснювати. Якщо ж модель буде одягатися поверх одягу, то обов'язково виконаєте доведення зовнішнього вигляду виробу. Якщо при в'язанні бічні сторони шарфа вийшли нерівними, то їх необхідно обв'язати гачком в 1 або 2 ряду або прошити по діагоналі аплікацією. Кінці шарфа можна залишити як є або прикрасити дизайнерськими елементами: помпони, пензлики, бантики та інше. Також можна використовувати шматки хутра, шкіри, бісер, різні нитки.
Зверніть увагу
Щільність в'язання повинна бути 10х10 см при 22 петлях і 30 рядах.