Як розфарбувати футболку.

Кожен з нас прагне бути яскравим і індивідуальним, не схожим на інших і в проявах характеру, і в такій, здавалося б, зовсім звичайною життєвою складової, як одяг. Цікаві творчі ідеї давно шановані в суспільстві, нікого не здивувати купленої в магазині одягом, але от якщо ви з'явитеся серед друзів у нестандартній футболці з не менш оригінальним малюнком, швидше за все, не одна людина здолає вас питаннями про те, як самому розфарбувати футболку .
Вам знадобиться
  • - футболка;
  • - картон;
  • - акрилові фарби;
  • - пензлик;
  • - фломастери по тканині;
  • - спрей для тканини;
  • - трафарет із заготівлею малюнка.
Інструкція
1
Періть заготовлену футболку . Це стосується і раніше ношених речей, і недавно придбаних. При виготовленні одягу часто використовуються спеціальні просочення, які згодом перешкодять вам рівномірно нанести фарбу і не дадуть їй висохнути без розлучень. Після того як футболка була випраний і висушена, пропрасуйте її для зручності в подальшій роботі. Якщо ви вибрали кольорову футболку , то заздалегідь перевірте вплив фарби на тканину - може виявитися так, що супутня цьому процесу хімічна реакція забарвить футболку зовсім не в той колір, що ви запланували.
2
Підкладіть картон між двома шарами футболки: спинкою і передом. Це потрібно для того, щоб фарба не просочилася на інший бік і не зіпсувала майбутній шедевр. Картон зверху оберніть фольгою. Ваша футболка повинна бути як би натягнута на картон - тільки тоді буде забезпечений комфорт для роботи, і малюнок ляже на футболку рівно.
3
Приготуйте стіл для роботи. Накрийте його газетою або непотрібної скатертиною. Для зручності можете прикріпити футболку з картоном скотчем до столу.
4
Починайте малювати на футболці. Якщо ви не художник, але більш-менш добре володієте цими навиками, наносите малюнок самостійно спеціальними засобами: акриловими фарбами, спреями для тканини або фломастерами. Все це ви можете придбати в спеціалізованих магазинах або художніх салонах. Якщо ви не впевнені у своєму художньому майстерності, використовуйте для цих цілей заготовлений трафарет. При бажанні наносите малюнок змоченою губкою, відбитком руки або предметів. Ваша фантазія може бути безмежною. Пам'ятайте, що фломастерами для тканини дуже зручно обводити всі намальовані елементи - контури малюнка стануть чіткими, яскравими і не розмитими.
5
Залиште розфарбовану футболку на 24 години (малюнок на тканині повинен добре просохнути) і тільки після цього виймайте з футболки картон. Якщо ви хочете мати малюнок і на спині, повторіть всі етапи, перевернувши футболку на іншу сторону.