Як вивчитися на дизайнера. вивчитися на дизайнера за 2 роки.

Престижні професії завжди манили. Колись мрією великого числа людей була професія космонавта, а тепер в ходу багато досить незвичайних спеціальностей. Однією з них є професія дизайнера . Яким же чином можна на нього вивчитися?
Інструкція
1
Поступите в архітектурне навчальний заклад. Дизайнерів готують в університетах та академіях архітектури, на факультеті дизайну. Вступити можна, для початку, на бакалаврат. Далі, провчившись чотири роки, вирішите, чи потрібно вам продовжувати навчання. Якщо вважаєте, що потрібно вчитися далі, то ходите до університету ще 2 роки і після захисту магістерської дисертації стаєте магістром дизайну.У державних вузах навчатися можна як на бюджетній формі навчання, так і за рахунок власних коштів. Вартість річного навчання різниться в різних ВУЗах, але в середньому дорівнює 100 000 - 150 000 руб.Среді різних видів дизайну, які є на факультеті, можна вибрати графічний, промисловий, дизайн костюма, середовища і теорію дизайну. Все залежить від ваших цілей і предпочтеній.Окончів навчальний заклад з даної спеціальності, можете сміливо називати себе дизайнером.
2
Закінчите дизайнерські курси. Щоб стати дизайнером, можна і не закінчувати університет. Пошукайте інформацію про курси дизайнерів у своєму місті. Тривають вони не надто довго, та й вартість їх набагато менше, ніж вартість навчання у ВУЗі. Але, треба розуміти, що дизайнер з університетським дипломом цінується набагато вище дизайнера , закінчив короткострокові курси.Длятся курси дизайнера , зазвичай, від 2 до 8 тижнів. Варто себе налаштувати на відвідування курсів 3-4 рази на тиждень по 4 академічні години. Вартість такого навчання розрізняється залежно від їх тривалості і складає в середньому від 8000 до 20 000 руб.
3
Вчіться на дизайнера заочно. Якщо ви маєте намір отримати справжній вузівський диплом дизайнера , але у вас немає часу, щоб 4-6 років ходити щоранку на заняття, є вихід і в цьому випадку. Вчіться на дизайнерській спеціальності заочно. Не в кожному ВНЗ, де є дизайн, є така можливість, але якщо у вашому місті ви можете вчитися на дизайнера заочно, чому б такою можливістю не скористатися?