Як опублікувати сайт безкоштовно в інтернеті.

Припустимо, ви створили свій сайт з корисним або розважальним вмістом і хочете розмістити його в інтернеті. Для того щоб до вашого сайт у був цілодобовий доступ, а також щоб нього було запам'ятовується коротке ім'я на популярному домені, вам доведеться звернутися на платні хостинги, які беруть хоч і невелику, але все-таки плату за зберігання ваших даних на серверах. Однак такі послуги можна знайти і без абонентської плати.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - комп'ютер;
  • - браузер.
Інструкція
1
Відкрийте браузер і в рядку пошуку введіть слова «Безкоштовний хостинг». Пошуковик запропонує вам безліч посилань. Щоб зареєструватися, пройдіть по них і виберіть сподобався хостинг, прочитавши повністю всі умови розміщення.
2
Зареєструйтеся на сайт е обраного хостингу. Прочитайте уважно правила користування хостингом і угода з користувачем - тобто, з вами. Всі виниклі в подальшому проблеми з сайт ом або питання до роботи сервера регулюватимуться цією угодою. Також варто звертати увагу на привілеї, які надаються хостером. Як правило, найбільшу роль грає дисковий простір і наявність онлайн підтримки.
3
Виберіть ім'я для вашого сайт а. Швидше за все, в процесі реєстрації вам запропонують декілька варіантів. Врахуйте, що повна назва вашого сайт а міститиме доменне ім'я хостингу. Надалі ви його зможете змінити на доменне ім'я другого рівня. Однак подумайте, чи варте воно того? Вам доведеться пройти досить складну процедуру перенесення домену.
4
Завершивши процедуру реєстрації, пройдіть в зарезервований за вами розділ сайт а і ознайомтеся з інструментами управління. Завантажте вміст вашого сайт а на сервер і зробіть необхідні настройки. Здійснюється це за допомогою спеціальних форм завантаження або через програми ftp доступу.
5
Безкоштовні хостинги мають свої обмеження: невеликий обсяг пам'яті для розміщення вашого сайт а, неможливість користуватися деякими скриптами (а значить, не можна буде зробити чат, форум, голосування або гостьову книгу) і, що часто зустрічається, обов'язкове розміщення рекламних банерів. Тому гарненько подумайте. Може бути, ви і заощадите, проте хороший сайт заслуговує доброго хостингу.