Як повернути колір полинялим речам. Як повернути колір чорному одязі з помощю тютюну.

Сучасні порошки не тільки добре очищають одяг, але часто вимивають колір . Здається, що в такій ситуації мало що можна виправити, але врятувати злиняти річ можливо. Для цього існує чимало народних засобів і натуральних природних фарб, які багато в чому краще штучних барвників, що викликають алергію та інші тяжкі наслідки.
Вам знадобиться
  • - нашатирний спирт;
  • - тютюн;
  • - горіхова шкаралупа;
  • - відвар цибулиння;
  • - відбілювач;
  • - сіль;
  • - оцет.
  • -
Інструкція
1
Серед найбільш популярних способів реанімування ви колір шей одягу можна скористатися нашатирним спиртом. Злиняти річ занурюють в гарячу воду, розведену нашатирем. Таким чином, фарба з одягу сходить остаточно, завершальним етапом може служити відбілювач, за допомогою якого виводяться залишилися плями.
2
Освіжити колір чорного плаття можна за допомогою розчину тютюну в співвідношенні 20 г засобу на півтора літри води. Для початку річ потрібно випрати і висушити, і тільки після цього протерти її рушником або ганчіркою, змоченими в розчині.
3
Повернути колір коричневим тканинам можна, в цьому вам допоможе розчин тютюну і відвар незрілої горіхової шкаралупи. Після такої обробки колір одягу стане набагато краще колишнього - глибше і м'якше.
4
При пранні вовняні речі часто забарвлюють воду в темний колір , що свідчить про змиванні колір а. Повернути їм первозданний вигляд можна за допомогою найстарішого народного засоби - відвару цибулиння. Міцний насичений розчин додасть вовни золотисто-коричневий відтінок, більш м'який відвар освіжить колір зеленого светра або шарфа.
5
Щоб зберегти отриманий колір , в барвний розчин рекомендується додати трохи солі, а воду при полосканні розбавити оцтом.
6
Якщо річ дорога, і ви боїтеся її зіпсувати, реабілітацію ви колір шей одягу можна довірити фахівцям. Існує чимало спеціалізованих майстернях (хімчисток), де одязі гарантовано повернуть первинний вигляд.
7
Освіжити колір одягу досить просто за допомогою спеціальних засобів, яких чимало в продажу. Як правило, їх додають при пранні білизни. Такі засоби здатні видаляти чужорідні плями, зберігаючи первинний окрас речі. Але уважно читайте інструкцію до будь-якого засобу, щоб не зіпсувати річ остаточно.