Як зв'язати безрукавку. Як зв'язати гачком безрукавку.

В'язані речі завжди актуальні. Саме тому їх можна надіти з будь-якого приводу і нагоди. Будь то похід на роботу, в кіно, ресторан, візит до родичів або друзів. Для останніх двох випадків ідеально підійде безрукавка, пов'язана гачком. Розмір 42-44.
Вам знадобиться
  • - акрилові нитки синього, темно-синього та білого кольорів
  • - гачок №3
Інструкція
1
Вяжем спинку. Ниткою темно-синього кольору набрати спочатку ланцюжок з 100 повітряних петель. В'язати гумкою так: 1ряд: стовпчики без накиду (ниткою темно-синього кольору); 2ряд: одна повітряна петля підйому, стовпчики без накиду вводячи гачок в задню полупетлю (ниткою білого кольору); 3ряд: одна повітряна петля підйому, стовпчики без накиду в задню полупетлю (ниткою синього кольору).
2
Провязать таким чином вісім рядів, чергуючи колір нитки. Продовжити в'язання ниткою білого кольору стовпчиками з накидом. На висоті 33 сантиметрів від початку в'язання закрити з обох сторін по 9 петель для пройм і в'язати прямо. Для горловини через 15 сантиметрів від початку пройм закрити чотирнадцять петель посередині і в'язати для кожного плеча окремо. На загальній висоті 44 сантиметри закінчити деталь.
3
В'яжемо перед. Набрати ниткою темно-синього кольору ланцюжок з 100 повітряних петель. Провязать гумкою по схемі наданої вище вісім рядів, відповідно чергуючи колір нитки. Через 8 рядів продовжити в'язання стовпчиками з накидом ниткою білого кольору. Через 33 сантиметра від початку в'язання закрити з обох сторін по 9 петель для пройм, одночасно закрити дві петлі посередині вироби.
4
Далі в'язати стовпчиками з накидом для кожного плеча окремо, рівномірно збавляючи в кожному ряду по стовпчику, для вирізу горловини. На загальній висоті 44 сантиметри закінчити деталь.Сшіть деталі з виворітного висоти. Виріб обв'язати четиремя рядами по схемі для гумки, чергуючи кольору нитки так: білий, синій, знову білий і темно-синій. Також обв'язати горловину, провязвая в центрі в кожному ряду по 3 стовпчика без накиду, закриті разом.Це безрукавка, без сумніву, припаде до смаку всім.
Корисна порада
Готовий виріб випрати, висушити на рушнику і пропрасувати праскою.