Як почистити білу дублянку. скільки коштує чистка білої дублянки.

Після того як зимовий сезон закінчено, ми починаємо ховати верхній одяг подалі в шафу. В цей момент ми можемо помітити, що за час шкарпетки на дублянці з'явилися забруднення, плями, її зовнішній вигляд став тьмяним. Особливо це стосується дублянок білого кольору, на яких навіть маленьке плямочка бруду видно неозброєним оком. Але варто бігти і викидати дорогу річ - вам допоможуть почистити дублянку професіонали або народні засоби.
Вам знадобиться
  • - крохмаль;
  • - манка;
  • - бензин;
  • - марля або м'яка тканина;
  • - пилосос;
  • - м'яка і жорстка щітки;
  • - зубний порошок;
  • - канцелярський ластик;
  • - нашатирний спирт.
Інструкція
1
Зверніться в хімчистку. Тут вам допоможуть вивести бруд, жирні плями і повернуть речі колишню красу. Але не всі беруться за чистку білих дублянок. Уточнюйте, чи мається на даній хімчистці потрібне обладнання і засоби для професійного чищення таких виробів. Якщо ж ні, то результатом їхньої роботи може бути лише надання дублянці більш яскравого кольору, проте плями при цьому залишаться на місці. Зверніть увагу на ярличок на дублянці. На деяких може бути зазначено, що хімічна чистка вироби заборонена.
2
Посипте свіжа пляма на шкірі манкою або крохмалем. Вона вбере жир і вологу і при цьому не висветлят шкіру і не залишить розлучень. Ні в якому разі не використовуйте сіль. Вона підійде для виробів з тканини, шкіру ж сіль тільки зіпсує.
3
Використовуйте канцелярський ластик. Він допоможе позбутися від нежирних забруднень на білій дублянці. Суху грязь очистіть спочатку жорсткої сухий щіткою. Після цього візьміть м'яку щітку, змочіть її в мильному розчині і обережно потріть пляму бруду. Під кінець скористайтеся пилососом з м'якою насадкою. Деякі старі плями можна вивести змоченою в бензині марлею. Цей спосіб підходить не для всіх типів шкіри. Для початку випробуйте дію бензину на невеликій ділянці з внутрішньої сторони дублянки. Якщо шкіра не ушкодилася, то можете приступити до очищення.
4
Купіть в спеціалізованому магазині шкіри та хутра професійне засіб для чищення дублянок білого кольору. Це значно заощадить ваш час і буде більш безпечним варіантом для шкіри. На жаль, такі кошти для світлої шкіри знайти дуже складно.
5
Очистіть засмальцьовані місця біля кишень, коміра і на одворотах рукавів за допомогою жорсткої гумою щітки. В цьому випадку на пляму накладають суміш зубного порошку і невеликої кількості нашатирного спирту, після чого акуратно очистіть місце щіткою.
6
Висушіть дублянку після чистки. Покладіть дублянку на плоску поверхню. Розімніть її руками з усіх боків, щоб шкіра не стала колом і не задеревів.