Як відновити вирізані файли. вирізав файл вставив і не визначається Як встановити.

Операційна система Windows дозволяє користувачеві управляти особистими файлами, що зберігаються на персональному комп'ютері. При цьому користувач може змінювати, видаляти, копіювати і переносити особисті дані. Але бувають ситуації, коли файл вже вирізаний, але ще не вставлений в іншу папку. У такому випадку в системі передбачена система буферизації файлів.
Вам знадобиться
  • Початкові навички володіння персональним комп'ютером.
Інструкція
1
Для початку переконайтеся, що файл дійсно досі є вирізаним. Для цього перевірте директорію його колишнього місця розташування.
2
Якщо файлу там немає, то можливо, ви вже перенесли його в іншу директорію. Для пошуку перенесеного файлу викличте меню "Пуск" і виберіть там рядок "Пошук". У вікні введіть всі відомі вам дані про перенесений файлі (наприклад, назву, тип або розмір файла). Після введення всіх необхідних даних натисніть кнопку "Знайти". Якщо файл був перенесений в іншу папку, то пошукова система знайде його і покаже нинішнє місце розташування.
3
Якщо файл знаходиться в тій же папці, що й колись, але його значок відображається в напівпрозорому вигляді (як виглядають приховані файли і папки), це означає, що файл ще перебуває в буфері обміну операційної системи. Тобто офіційно файл ще числиться в колишній папці, але готовий до переміщення. Для повернення такого файлу в головному меню вікна натисніть кнопку "Правка", а в списку виберіть рядок "Вставити". Після цього система видасть вам вікно, що повідомляє вас про помилку при переміщенні (про те, що обрана папка є вихідною для даного файлу). У даному віконці натисніть кнопку "ОК", і файл знову стане відображатися у звичному вигляді.