Як пов'язати накидку спицями.

У період, коли осінні холоди вже наступили, але для куртки ще сильно жарко, рятують накидки. Вони мають найрізноманітнішу форму і стиль. Можуть бути з рукава і без. В'язана накидка надає вашому образу романтичність і шарм.
Вам знадобиться
  • - пряжа
  • - спиці №5
Інструкція
1
Визначтеся з дизайном накидки та її кольоровою гамою. Після цього підберіть колір і тип пряжі, виберете візерунок для в'язання. Якщо потрібно виконати щільний малюнок або ажурний візерунок і при цьому створити теплу накидку , використовуйте як пряжі кашемір. Легкі, теплі та пухнасті накидки створюються за допомогою мохеру. Більш дешевим варіантом буде пряжа з додаванням синтетичних волокон. Вона має не тільки теплотою натуральної вовни, а й добре тримає форму. Для створення накидки під вечірнє вбрання використовуйте пряжу з додаванням люрексу або декоративних вкраплень. Для створення незвичайної і оригінальної накидки зверніть свій вибір на різні фактурні пряжі. Вибираючи колір пряжі, визначте, з чим ви будете носити накидку . Вона повинна поєднуватися з вашим нарядом і доповнювати його.
2
Почніть в'язати накидку спицями зі спинки. Наберіть потрібну кількість петель. В'язання можна почати з гумки, це додасть накидці форму. Якщо ж не використовувати гумку, то накидка буде більш вільною. Як правило, починають в'язати хусткової в'язкої 3-4 см, після чого переходять на сам візерунок. Якщо у накидки будуть рукава, то пров'яжіть скоси для пройм рук. На потрібній висоті закрийте петлі, не забувши залишити пройм для вирізу горловини.
3
Зв'яжіть праву і ліву поличку накидки. Аналогічно спинці, зв'яжіть гумку або хусткової в'язки на рівні 3 см, після чого перейдіть на основний узор. Закінчите в'язати на висоті спинки.
4
Виконайте збірку вироби. Виконайте шви плеча-рукава. По краю вирізу горловини і поличок наберіть відповідне число петель, пров'яжіть 2-3 см хусткової в'язкою і закрийте петлі. По боковій частині рукавів наберіть відповідне число петель, пров'яжіть знову 2-3 см хусткової в'язкою і закрийте петлі. Обв'яжіть всі краї накидки гачком за допомогою 1 кругового ряду.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DHbdonsg_f4
Накидки і шалі давно вийшли з повсякденного моди. Хто їх носить? Хіба що модниці пенсійного віку. А як вам це чудо фантазії ?! Молодіжна яскрава деталь гардероба. Вона зігріє вас і зробить стильною і цікавою. В'яжеться досить просто.
Вам знадобиться
  • 1000 г пряжі фіолетового кольору, спиці №5
Інструкція
1
Схема в'язання проста. В'яжемо шарф. Набираємо на спиці 50 петель і в'яжемо гумкою 1х1. Через 30см від початку роботи рівномірно додаємо 30 петель і переходимо на в'язку гумкою 2х2. В'яжемо 150 см. Потім, рівномірно зменшуємо 30 петель і переходимо на гумку 1х1. В'яжемо 30см і закриваємо роботу.
2
Краї, пов'язані гумкою 1х1 зшиваємо у вигляді рукавов.І все. Наша накидка готова.
3
Ви самі можете придумати як її носити.