Як приймати тройчатку.

Тройчатка - це натуральне ефективний засіб для лікування, профілактики та очищення організму від паразитів. У складі препарату тільки натуральні рослинні компоненти, що володіють не тільки протиглисними властивостями, а й поліпшують роботу шлунково-кишкового тракту, що сприяє більш ефективному виведенню з організму загиблих паразитів.
Інструкція
1
До складу тройчатки входить екстракт пижма, що володіє протиглистову і протимікробну дію. Пижмо звичайна тонізує мускулатуру шлунка і кишечника, сприяє швидкому очищенню і виводить токсини з організму.
2
Екстракт полину здавна використовується як засіб від паразитарних інвазій, знищує гостриків, аскарид, має жовчогінну дію, стимулює травні процеси.
3
Гвоздика має антисептичну властивістю, вбиває яйця глистів, зменшує бродіння і гниття в кишечнику. Всі три трави надають комплексний вплив і допомагає ефективно впоратися з глистовими инвазиями.
4
Крім того, тройчатка допомагає боротися з ентеробіозом, лямбліоз та аскаридозом. Приймається препарат за двома схемами.
5
Перша схема рекомендована тим пацієнтам, які хочуть швидко впоратися з виведенням і знищенням глистів. Приймайте по дві капсули препарату 3 рази на день до їжі або під час їжі протягом 8-10 тижнів. Здайте повторні аналізи і при необхідності повторіть курс лікування.
6
Друга схема призначена для пацієнтів, які погано переносять великі дози препарату. Для лікування прийміть в перший день 2 капсули препарату до їжі або під час їжі 1 раз на добу. У другий день 2 капсули перед сніданком і 2 капсули перед вечерею. На третій день приймайте по 2 капсули 3 рази на день до їди, такої схеми дотримуйтеся до 7 дня включно.
7
При будь-якій обраній схемі продовжуйте прийом по 2 капсули 1 раз на тиждень протягом 3 місяців. Здайте повторні аналізи. Якщо паразити виявлені, почніть прийом знову з першої або другої схеми.
8
Препарат протипоказаний вагітним і годуючим жінкам, пацієнтам з виразкою шлунка, при індивідуальної непереносимості одного з компонентів.
9
Для дітей випускається зменшена доза препарату. Дитяча тройчатка застосовується в таких же схемах, як і для дорослих. Перед застосуванням проконсультуйтеся з педіатром.