Як поміняти Бендикс на стартере. Як поміняти Бендикс на ваз 2110.

Бендикс - це складова частина стартера, яка необхідна для запуску двигуна. При появі металевого звуку при запуску необхідно замінити Бендикс, попередньо демонтувавши стартер.
Інструкція
1
Приготуйте набір гайкових ключів, шестигранників і викрутки. Відкрийте капот і від'єднайте негативний дріт з акумуляторної батареї. Підніміть автомобіль на підйомник або заженете його на оглядову яму. Якщо встановлений захист двигуна, то не забудьте зняти її.
2
За допомогою гайкового ключа відкрутите кріплення позитивного проводу акумулятора до втягує реле. Після цього зніміть з нього дві клеми, уважно стежачи за станом ізоляції на проводах. Використовуючи шестигранник, відкрутіть кронштейн.
3
Накидним ключем відкрутіть нижній болт, який кріпить стартер. Даний процес може принести чимало клопоту. Після цього виверніть верхній болт кріплення, для цього вам буде потрібно тріскачка з двома проставкамі і карданом на кінці. Нарешті, від'єднайте кронштейн, за допомогою якого стартер кріпиться до блоку. Акуратно вийміть стартер.
4
Відкрутіть шпильки, які проходять уздовж усього стартера і кріплять кришку, після цього розділіть стартер на дві частини. Візьміть у руки кришку і, відкрутивши два гвинти, зніміть кожух, стопорне кільце, шайбу. Акуратно вийміть щітковий вузол і ротор. Ретельно очистіть корпус стартера і ротор щіткою.
5
Збийте стопорне кільце вниз і зніміть його з валу ротора. Після цього зробіть зняття Бендикс і його заміну. Перевірте стан втулок і вилки. Для зняття вилки акуратно вийміть гумову заглушку і витягніть потрібну вам деталь. Звільніть її від обойми і уважно огляньте.
6
Проведіть випрессовкі втулок за допомогою головок відповідного розміру. Якщо втулки сильно зношені, то потрібно їх замінити. Назад вони заганяються за допомогою молотка. Пам'ятайте, що удари повинні бути несильними і наноситися через дерев'яну підкладку. Зберіть все в зворотній послідовності і перевірте працездатність стартера.