Як розділити системні диски.

Для створення декількох локальних дисків існує величезна кількість причин. Важливо розуміти, що далеко не завжди можна розділити розділ диска, не використовуючи при цьому спеціальні програми.
Вам знадобиться
  • - Partition Magic;
  • - інсталяційний диск Windows Vista або Seven.
Інструкція
1
Розділити системні розділи жорстких дисків годі й скількома способами. В деяких випадках дані розділи будуть відформатовані, а в інших - збережуть всі дані, що зберігаються на них. Для початку спробуйте скористатися програмою Partition Magiс.
2
Скачайте версію програми, яка підходить для операційної системи, встановленої у вашому комп'ютері або ноутбуці. Встановіть додаток і перезавантажте комп'ютер. Запустіть програму.
3
Перейдіть у вкладку «Майстра». Відкрийте меню «Створити розділ». Активуйте функцію «Режим для досвідчених користувачів і натисніть кнопку« Далі ».
4
Вкажіть існуючий розділ, від якого буде відокремлене вільний простір для створення нового диска. У вашому випадку це розділ, на якому встановлена операційна система. Натисніть кнопку «Далі».
5
Задайте розмір майбутнього розділу. Врахуйте, що чим більше буде новий створений тому, тим менше буде обсяг діленого диска. Виберіть тип файлової системи майбутнього розділу. Натисніть кнопку «Далі». У фінальному вікні роботи майстра натисніть кнопку «Готово».
6
Щоб запустити процес ділення жорсткого диска або його розділу натисніть кнопку «Застосувати намічені зміни», яка розташована в меню віртуальних операцій.
7
Якщо ви плануєте встановити дві операційні системи на один жорсткий диск, то скористайтеся програмою розподіл жорстких дисків, вбудованої в установник операційних систем Windows Vista і Seven.
8
Запустіть процес установки ОС. Дочекайтеся появи вікна зі списком існуючих розділів. Натисніть кнопку «Налаштування диска». Виділіть розділ, на якому встановлена операційна система і натисніть кнопку «Видалити».
9
Тепер натисніть кнопку «Створити», вкажіть формат файлової системи і обсяг майбутнього розділу. Повторіть цю операцію для створення другого системного розділу.