Як відрегулювати систему опалення. Як правильно відрегулювати радіатор опалення.

Налаштувати систему опалення можна ще в процесі її монтажу, але це буде груба настройка, яка регулюється при виборі діаметра труб, що йдуть до опалювальних радіаторів в розводці. Попередньо можна визначити температурні межі, орієнтуючись на кількість секцій в радіаторах. Але точно відрегулювати опалювальну систему , можна тільки за допомогою спеціальних регулювальних кранів.
Інструкція
1
Для правильного регулювання системи опалення, потрібно знати деякі нюанси. Для початку, подбайте про кранах точної і плавного регулювання потоку на кожному радіаторі. Важливо знати, що звичайні кульові крани в цьому випадку не підходять.
2
Ті приміщення, в яких ви регулюєте систему опалення, повинні повноцінно експлуатуватися в період усього опалювального сезону. Врахуйте наявність включеної кухонної плити або відкритих кватирок в кімнатах.
3
Перед тим як почати налаштування системи опалення відкрийте всі крани і спробуйте визначити найбільш холодну кімнату в період роботи системи. Найчастіше, такий кімнатою виступає зал, тобто подальша регулювання відбуватиметься саме з цієї кімнати. Тепер вам потрібно відкрити кран регулювання в залі повністю, тим самим ви не зменшите проток.
4
Щоб було простіше регулювати опалювальну систему , купите кімнатні термометри і розставте їх у кожному житловому приміщенні. Звичайно, є такі майстри, які замість термометра використовують особисті відчуття.
5
Тепер, слід довести регулятором теплоносія температуру на котлі до рівня особистого комфорту. Врахуйте, що температура в менш холодних кімнатах буде трохи вища, ніж встановлена комфортна температура.
6
Після регулювання температури в самій холодній кімнаті, можна перейти до решти приміщень. При цьому прикручуєте крани так, що б плавно зменшувався проток. Вам потрібно домогтися того, щоб теплоносітельний проток змінився і наблизився до комфортного для вас стану. Чи не закручуйте відразу досліджувані регулюючі крани в кімнатах. Приміщення мають теплову інерцію, і тому будуть повільно охолоджуватися. Після настройки протока теплоносія у всіх кімнатах, можна відрегулювати температуру на котлі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=u8KZOhaneVM
Корисна порада
Не забувайте про погодні умови на вулиці. Якщо не вдалося відрегулювати систему опалення швидко, не потрібно засмучуватися. Щоб точно її відрегулювати вам знадобиться 2-3 тижня. Але ваше завзятість відгукнеться холодними зимовими вечорами, коли вам так буде необхідно тепло і затишок в домі.