Як натягнути ручне гальмо.

Ручний гальмо має ще одну назву: ручник. Цей механізм дозволяє утримувати автомобіль в нерухомому положенні на будь-яких поверхнях і ухилах. Багато починаючі водії часто вдаються до його допомоги.
Інструкція
1
Приготуйте трубчастий ключ на 10 мм, викрутки і потужний ліхтар. Встановіть автомобіль на рівну поверхню, щоб виключити можливість його руху під час проведення робіт. Після цього поставте автомобіль на ручне гальмо і за допомогою домкрата підніміть задню частину машини. Відкрутіть у кожного заднього колеса тільки по одному болту.
2
Візьміть в руки лампу або яскравий ліхтар і почніть обертати колеса руками. При цьому уважно дивіться за отвором, щоб виявити там зірочку регулювання стоянкового гальмо а. Якщо ви не знаєте що це таке чи важко знайти даний елемент, то попросіть знайомих, які розбираються в цьому, показати вам.
3
Крутите зірочку до того моменту, поки колесо не перестане повертатися рукою. Потім проверніть її на кілька оборотів назад. Перевірте колеса - вони повинні легко і вільно обертатися. Акуратно підніміть нагору чохол, який закриває важіль гальмо а.
4
отщелкніте всі засувки, щоб вивести важіль. Після цього за допомогою гайкового ключа зробіть натягування регулювальних гайок до такої міри, щоб колеса не можна було повернути руками. Слідкуйте за тим, щоб не перестаратися і не зірвати різьбу. Сядьте на водійське сидіння і опустіть ручної гальмо . Спробуйте почати обертання коліс за допомогою керма.
5
Якщо колеса вільно обертаються, то одягніть чохол. Слідкуйте за тим, щоб всі засувки встали на свої місця. Закрутіть всі болти на місце і опустіть автомобіль. Не забудьте після виконаної роботи перевірити ручної гальмо .
6
Для цього знайдіть підходящу гірку, і, заїхавши на неї, підійміть важіль ручного гальмо а. Відпустіть педаль гальмо а і постійте так декілька хвилин. Якщо ручника достатньо, щоб автомобіль не скотився вниз по похилій, то ви відмінно впоралися із завданням.