Як обробити укоси двері.

Після того як встановлено нові двері необхідно обробити укоси. І, звичайно ж, ви ставите питанням, як це зробити? Насправді це не складно і існує кілька способів обробки: добори, оштукатурювання, обробка гіпсокартоном.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили обробляти укоси за допомогою доборів, ви повинні знати, що дверний добір є продовження дверної коробки, тим самим збільшує її ширину до необхідного розміру. У більшості випадку дверний добір виготовляють з МДФ або масиву дерева.
2
Добори слід кріпити до зворотної сторони дерев'яного короба, тому передбачте їх монтаж ще до початку установки двері . Попередньо виміряйте ширину дверного отвору в декількох місцях, тому як може виникнути необхідність пиляти добори в довжину. При цьому використовуйте максимальний розмір отвору і пиляйте добори клином.
3
Якщо в коробці є 10 міліметрові пази, то відповідні добори встановлюйте в них. Якщо паз відсутня, придбайте добори будь-якої ширини. Добори можуть бути, як вертикальні, так і горизонтальні. Спочатку слід встановити вертикальні, після чого простір між стіною і дверним коробом заповніть монтажною піною, а після її висихання прикріпіть наличники.
4
Якщо ви віддали перевагу метод штукатурення, ви можете зробити укоси як 90 ?, так і розгорнуті. Спочатку для кращого схоплювання обробіть укоси ґрунтовкою, після цього оштукатурювання починайте з верхнього укосу, поступово переходячи на бічні.
5
Після цього слід отшпаклевать укоси, потім зміцните зовнішні кути перфорованим металевим куточком. Його слід розгорнути і втиснути в шар нанесеної шпаклівки. Потім, зверху куточка нанесіть додатковий вирівнюючий шар шпаклівки. Після цих робіт можна приступити до декоративної обробки.
6
А якщо, ви вирішили швидко виконати обробку дверних укосів, то гіпсокартон - це найзручніший варіант. Цей матеріал можна монтувати двома методами: посадити його на клей або прикріпити до металлопрофілірованному каркасу. У будь-якому з обраних методів, укоси слід заштукатурити і отшпаклевать. Після цього нанесіть фарбу або наклейте шпалери.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GnoWLc1qKXM