Як вибрати автомагнітолу в автомобіль.

Сучасний автомобіль складно уявити без музичного супроводу. Навіть базова комплектація сучасних машин має вбудовану магнітолу з колонками. Для того щоб вибрати хорошу магнітолу, потрібно знати їх особливості.
Інструкція
1
Для початку визначитеся, який тип магнітоли вам потрібен. CD-магнітоли разом з mp3-декодером дозволяють програвати пісні багатьох форматів. В даний час дуже популярні магнітоли, які дозволяють відтворювати відео. Вибирайте магнітолу перевірених виробників, таких як Sony, Kenwood, Pioner, Mystery. Не слід купувати найдешевшу модель, адже краще переплатити, але насолоджуватися хорошим звучанням довгий час.
2
Уважно подивіться, яку вихідну потужність має магнітола. Вона складається з номінальної та максимальної потужності. Пам'ятайте, при номінальній потужності і працюватиме прилад. Тому вибирайте апарат саме за цим показником. Чим вище величина цієї характеристики, тим якісніше звучання ви почуєте.
3
Подивіться на тип роз'єму автомагнітоли. У більшості випадків в сучасних аудиосистемах використовується ISO-коннектор. Це особливий роз'єм, який розділений на дві частини. У першій частині знаходяться дроти, за допомогою яких подається харчування, а в іншій - дроти, до яких підключаються колонки.
4
Зверніть увагу на додаткові входи на панелі магнітоли. Пам'ятайте, якщо вам потрібно програвання CD-дисків, USB-роз'єм і інші інформативні деталі, то шукайте магнітолу саме з цими функціями. Також дивіться на зовнішній дизайн передньої панелі - адже від її зручності і краси залежить ваше задоволення покупкою.
5
Перевірте наявність FM-тюнера, який повинен забезпечувати доступність повного діапазону потрібних частот. Подивіться, якими додатковими функціями володіє даний тюнер, чи може він виконувати автоматичний пошук хвиль і змінювати чутливість приймача. Приємним доповненням стане функція RDS, яка дозволяє відображати інформацію, передану радіостанцією, наприклад, назва звучала пісні та багато іншого.
Автомагнитола є невід'ємним атрибутом сучасного автомобіля. Хтось розважає себе музикою в дальніх дорогах і подорожах, інші ставляться до цієї деталі, як до предмету розкоші і стилю. Вибір магнітол дуже великий, і можна підібрати для себе ідеал.
Інструкція
1
Якщо ви вже монтували в ваш автомобіль аудіосистему, уважно вивчіть характеристики струму і систему комутації проводів. Якщо не планували міняти динаміки, сабвуфер і ресивер - прийміть до уваги ці дані. Майже всі автомагнітоли добре сумісні з акустичними системами, але можливі виключення.
2
Вивчіть тести вподобаних вам моделей в мережі. Потім про них же варто прочитати на автомобільних форумах. Останніх в інтернеті знаходиться величезна кількість, а відвідувачі їх, в загальній масі, говіркі і допоможуть сформувати думку.
3
Пам'ятайте, що автомагнітола - не просто плеєр, а прилад, розрахований саме для прослуховуванні в момент, коли ви керуєте автомобілем. Дуже важливо, щоб лицьова панель була ергономічна і інтуїтивно зрозуміла. Легке і просте перемикання пісень і настройка параметрів менш відволікає вашу увагу на дорозі. Даний показник є одним з найбільш важливих.
4
Яку б магнітолу ви не вибирали, будь то прилад, що програє відео, або просто аудіоплеєр - краще зупинятися на тих моделях, де є можливість підключити usb flash-накопичувач. Це дозволить мати величезну кількість пісень для прослуховування відразу. В результаті не треба відволікатися на зміну диска, легко оновити плейлист, та й просто flash-накопичувач займає менше місця.
5
Якщо ви не ставите машину на ніч в гараж або не користуєтеся стоянкою, краще купити магнітолу з системою «маска», тобто знімається передньою панеллю, і забирати її на ніч додому. Часто машини розкривають тільки заради того, щоб витягнути магнітолу.
6
Звук є основним параметром, але найпроблемнішим для вибору. Прочитати в інтернеті про нього не вдасться. Також варто взяти до уваги, що сильний вплив на нього справляє якість динаміків і їх розташування в салоні, якості ресивера. Тим не менш, варто зайти в автомагазин і попросити підключити обрані варіанти магнітол до цікавлять вас колонкам або максимально схожим за моделлю до наявних.