Як відрегулювати ближнє світло.

Багато автовласників стикалися з тим, що світло фар не дає достатньої зони видимості. Це є причиною виникнення аварійної ситуації на дорозі, особливо в темний час доби. Допоможе вирішити цю проблему правильне регулювання світло а фар, яку можна виконати самостійно.
Інструкція
1
Знайдіть рівну поверхню близько 10 метрів, в кінці якої є рівна вертикальна стіна. Запасіться клейкою стрічкою або звичайним крейдою для розмітки екрану. Перед початком перевірки виміряйте тиск в шинах і доведіть його до потрібного рівня, а також перевірте лампи в фарах на наявність пошкоджень. При виявленні дефектів проведіть заміну. Під'їхавши до стіни якомога ближче, акуратно нанесіть на неї центр автомобіля і центральні осі кожної з ламп.
2
Після цього відженете машину на відстань близько 7-8 метрів і проведіть на стіні горизонтальну лінію, яка буде з'єднувати точки центрів ламп. Також проведіть рівні вертикальні лінії через центральну точку автомобіля і центри ламп. Потім відміряйте від лінії, що з'єднує лампи, 7,6 см вниз і на даному рівні зробіть додаткову пряму.
3
Сядьте в машину і включіть ближній світло . Краще всього, якщо в автомобілі поруч з вами сидітиме ще один пасажир, щоб зробити умови максимально реальними. Ви побачите два пучки світло а на розміченому вами екрані. При правильному регулюванні фар, світло ові плями повинні розташовуватися безпосередньо під додатковою лінією, яку ви провели в останню чергу, і лежати на вертикальних лініях центрів фар.
4
Якщо світло ові пучки знаходяться в інших місцях, то підкрутіть регулювальні гвинти фар. Для цього підніміть капот і знайдіть на задній частині фар дані гвинти. Обережно крутите їх у потрібному напрямку, домагаючись отримання необхідного зображення на екрані. Налаштувавши таким чином ближній світло , щодо далекого можете не турбуватися - він підлаштується автоматично.
5
Тепер можете спокійно їхати по нічних дорогах, світло ваших фар налаштований вірно. Пам'ятайте, що ідеальною налаштування фар домогтися самостійно не можливо. Для цього необхідне спеціальне обладнання, яке застосовується в автосервісах.