Як відремонтувати натяжна стеля.

Ремонт натяжної стелі починається зі з'ясування причин поломки і виходу з ладу його компонентів. Крім того, перед цим необхідно провести деякі підготовчі роботи. Далі починається нескладний, але копіткий процес по відновленню первозданного виду натяжної стелі.
Вам знадобиться
  • Комплектуючі натяжної стелі для ремонту вже зіпсованих деталей, дриль, молоток.
Інструкція
1
Застелите підлогу в приміщенні картоном або іншим матеріалом, щоб запобігти його пошкодженню. Переконайтеся, що в приміщенні відсутні кімнатні рослини, домашні тварини, техніка та предмети, які можуть псуватися під впливом високих температур. По можливості постарайтеся максимально звільнити приміщення від меблів та інших предметів: годин, дзеркал, раковин, ванн і т.д .; меблі, яка залишилася, посуньте на середину кімнати або розташуйте по периметру стін. Якщо прохід в кімнату не закривається дверима - обмежте зону ремонту тимчасової шторкою.
2
Визначте причину приходу стелі в непридатність. Якщо на панелях спостерігається здуття або втягнення, забезпечте надійну герметизацію верхнього простору над стелею. Перевірте наявність щілин на перекриттях і при виявленні обов'язково закрийте їх.
3
Переконайтеся, що в приміщенні, в якому встановлена натяжна система, температура не опускається нижче 20С. В іншому випадку вам знадобиться повна заміна стельових панелей або шпаклівка множинних тріщин.
4
Зніміть акуратно прийшли в непридатність панелі і замініть їх на нові. Переконайтеся, що оздоблювальні матеріали міцно закріплені. Площину стіни в місці кріплення стелі повинна бути максимально рівною (в іншому випадку залишиться щілина між настановним профілем і стіною).
5
Перевірте стеля на відсутність зайвих довгомірних матеріалів (плінтусів, наличників, планок, рейок), які можуть пошкодити натяжні панелі. Робите заміну панелей ДО фарбування стін або обклеювання їх шпалерами. При ремонті стелі в приміщенні з вже закінченою фарбуванням можна легко забруднити стіни (пилом при свердлінні отворів, слідами від рук і т.д).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=TTjLPRi5BEg
Зверніть увагу
Не слід встановлювати в приміщенні тонкі пластикові панелі (вагонку) низької якості і не відповідні вже встановленим натяжним панелям. Під тиском останніх вагонка може легко деформуватися і привести в непридатність всю систему.
Корисна порада
Переконайтеся під час заміни панелей, що основною стеля є достатньо міцним, щоб виключати можливість падіння на натяжну систему сторонніх предметів або шматків штукатурки.
В житті трапляються різні форс-мажорні обставини. Припустимо, ви пошкодили щойно встановлений натяжна стеля. Оскільки відремонтувати його досить складно, його попросту доведеться заново переробляти, думаєте ви. Але все ж іноді ремонт натяжних стель цілком можливий.
Інструкція
1
Одним з найпоширеніших випадків пошкодження натяжної стелі є його розріз. Хоч і здається, що пошкодити стелю попросту неможливо, але такі події все ж трапляються. Але пам'ятайте, що ремонт в таких випадках можливий, тільки якщо у вас встановлені безшовні тканинні натяжні стелі.
2
В першу чергу, якщо дірочка маленька, заклейте цей отвір скотчем і викличте майстра-монтажника. Саме він зможе оцінити весь масштаб завданих збитків та підказати способи його рішення.
3
Найпоширеніший спосіб усунути розріз - це склейка плівки. При цьому необхідно підібрати плівку того ж кольору, що й стеля для того, щоб знизу не було видно шва. Можна також заклеїти дірку який-небудь оригінальною аплікацією. Якщо діра не дуже велика, в ній можна встановити освітлювальні прилади - світильник чи плафон.
4
Замість скотча підійдуть і склошпалери. Їх також можна приклеїти на місце дефекту. Після того як розріз міцно заклеєний, зафарбуйте це місце фарбою в тон стелі. Якщо ж розріз зовсім маленький, то його іноді просто зашивають капроновими нитками. Зашиту поверхню також необхідно пофарбувати в колір стелі.
5
Трохи складніше обійдеться ремонт натяжної стелі з плівки ПВХ. В цьому випадку вам необхідно знати, за якою технологією був встановлено покриття. Якщо по штапікового, то майстри відремонтують його без проблем. Якщо ж розмір в довжину не більше 20 см, то його можна буде затягнути за периметр стелі. Але якщо пошкодження досить значні, то доведеться міняти весь стелю. Так як профіль, на який кріпиться плівка, залишається той же, заплатити вам доведеться тільки за нову плівку.
6
У разі якщо на стелі стався розрив по шву полотна, тут вам невеликий ремонт не допоможе - доведеться міняти весь стелю. Розрив може статися через неякісного матеріалу, поганий зварювання або занадто великого натягу. В цьому випадку зверніться в ту компанію, яка встановлювала покриття - саме вони повинні будуть поміняти вам стелю.