Як збільшити масу м'язів.

Якщо ви хочете збільшити м'язову масу , то необов'язково займатися в спеціальному спортивному клубі, можна робити все необхідне і в домашніх умовах. Під усім необхідним мається на увазі тренування м'язів і правильне харчування.
Інструкція
1
Для досягнення результату вам необхідно буде харчуватися досить часто (не менше чотирьох разів на день, оптимальна кількість прийомів їжі становить 5-6). Приймати їжу рідше, але в більших кількостях сенсу немає. Краще включите в свій розклад, крім сніданку, обіду і вечері, кілька перекусів (тобто невеликих прийомів їжі). Інтервал між ними повинен становити не більше двох годин. Причина настільки частого харчування полягає в потреби організму в так званому будівельному матеріалі. Тому для того щоб отримати бажаний результат, постарайтеся забути про почуття голоду (навіть легкому).
2
Сама дієта повинна містити і білки, і вуглеводи, і жири. Однак зверніть увагу на те, що білків все-таки має бути більше. Адже саме вони служать для росту й відновлення м'язової тканини, особливо після тренувань. За встановленими нормами денна доза білків в організмі повинна складати приблизно 1,5 г речовини на один кг ваги. Крім того, ви не повинні забувати про воду. Обов'язково споживайте її в достатніх кількостях, оскільки саме вона є джерело енергії і сили. За добу випивайте не менше, аніж 10-12 склянок рідини.
3
Якщо ви хочете наростити м'язову масу , ні в якому разі не забувайте про сон, приділяйте йому достатню кількість часу. Зверніть увагу на те, що викид гормонів росту досягає свого піку саме під час глибокого сну, а не звичайного відпочинку. В цей же період збільшується приплив крові до м'язів ам і зменшується швидкість обміну речовин в організмі. Саме такі умови є ідеальними для відновлення м'язової тканини і її зростання.
4
Не менш важливими є і фізичні навантаження. Правда, будьте обережні, підвищуйте їх поступово, а не ривками. Обрані вправи повторюйте по 8-10 разів (для початку буде достатньо і 6-8). Якщо виконуєте вправи з навантаженнями, то вага підбирайте так, щоб ви могли зробити приблизно 8 повторень (не менше 8-ми, але не більше 12-ти).