Як відкрити зіп папку. чому не можна відкрити папку zip.

ЗІП-папками в комп'ютерному жаргоні називаються звичайні стислі папки або архіви. Стиснення папок є дієвим способом зменшення обсягу пам'яті, займаного папкою. При стисненні файли не ушкоджуються, але для їх запуску необхідно розпакувати папку, в якій вони містяться.
Вам знадобиться
  • Початкові навички володіння персональним комп'ютером.
Інструкція
1
Для початку виділіть стислу папку, клацнувши по ній лівою кнопкою миші один раз. Потім клацніть по ній один раз правою кнопкою миші і в меню дій виберіть рядок "Витягнути файли ...".
2
Перед вами з'явиться вікно вилучення архіву, в якому вкажіть директорію майбутнього місця розташування файлів і папок з архіву, назва папки, в якій зберігатимуться витягнуті файли. Також ви можете проставити потрібні вам настройки вилучення файлів.
3
Вказавши всі потрібні дані для вилучення, натисніть кнопку "ОК", яка розташовується внизу вікна.
4
Після цього почнеться процес вилучення файлів і папок з архіву, який може зайняти деякий час. Конкретний час вилучення залежить від розміру файлів, що зберігаються в архіві, і від продуктивності вашого персонального комп'ютера.
Зверніть увагу
Для перегляду файлів, що зберігаються в архіві, клацніть по ньому двічі лівою кнопкою миші. Після цього архів відкриється для перегляду його вмісту. При цьому файли і папки в ньому будуть як і раніше стиснуті.
Корисна порада
Якщо при витяганні або відкритті архіву з'являються звіти про помилки, значить архів пошкоджений. Для виправлення помилки спробуйте завантажити або скопіювати архів заново.
Здавалося б, практично всі користувачі персональних комп'ютерів вміють відкривати директорії (папки), але іноді вони зустрічаються з таким проблемами, при яких звичайне відкриття папок неможливо. Це відбувається при закритті доступу до конкретної папці або збої в операційній системі.
Вам знадобиться
  • Стандартні засоби операційної системи Windows XP.
Інструкція
1
При закритті доступу до деяких папках, їх вміст, можливо, переглянути одним із таких способів. Натисніть верхнє меню «Сервис» в будь-якому відкритому вікні «Провідника», натисніть пункт «Властивості папки». У вікні, перейдіть до вкладки «Вид», потім зніміть відмітку напроти пункту «Використовувати простий спільний доступ до файлів».
2
Також можна змінити права доступу до каталогів в підрозділі «Безпека». Натисніть правою кнопкою на папку, яка не відкривається, потім виберіть пункт «Властивості». У вікні, перейдіть до вкладки «Безпека» та натисніть кнопку «Додатково». У новому вікні перейдіть до вкладки «Власник», потім виділіть будь-якого користувача, який володіє правами відкриття всіх каталогів, і поставте позначку напроти пункту «Замінити власника субконтейнерів і об'єктів».
3
Іноді деякі користувачі плутають папки і ярлики, які посилаються на необхідні директорії. У ярлика, в лівому кутку, присутня маленька стрілочка. Деякі програми по налаштуванню операційної системи дозволяють видаляти маленькі стрілки з зображення ярликів. Таким чином, дуже легко сплутати справжню папку і ярлик.
4
Щоб розрізнити потрібну вам папку і ярлик необхідно натиснути правою кнопкою миші на об'єкті, вибрати пункт «Властивості» контекстного меню. Вкладка «Ярлик» у вікні говорить про те, що цей об'єкт не є директорією, а всього лише посиланням (ярликом). Щоб дізнатися розташування папки необхідно натиснути кнопку «Знайти об'єкт». На екрані з'явиться вміст шуканої папки.
5
Якщо ярлик, який веде до папки, вам уже не потрібний, його можна видалити. Не забудьте запам'ятати розташування шуканої папки. Для швидкого видалення, минаючи кошик, натисніть клавіші Shift + Delete.