Як організувати випускний у дитячому садку.

Дитячий садок - це не просто місце, де за вашою дитиною доглядають, поки ви працюєте. Це дуже важлива сторінка в його біографії, спосіб успішно соціалізуватися в майбутньому, навчитися рахувати, читати і писати, малювати і співати, працювати в команді і дружити. Дуже важливо, щоб випускний у дитячому саду був яскравим і незабутнім, адже великий і важливий період в житті малюка закінчується і починається повна турбот, доросла шкільне життя.
Інструкція
1
Випускний в дитячому саду влаштовують батьки спільно з педагогами. Найбільше навантаження лягає на главу батьківського комітету, керівників груп і викладача музики. Вони спільно повинні розробити сценарій і підготувати офіційну частину таким чином, щоб це влаштовувало всіх.
2
Продумайте оформлення актового залу. Можна прикрасити його повітряними кульками, а також дитячими виробами. Не варто занадто перевантажувати зал декораціями, однак, все має говорити про урочистість моменту.
3
Ви можете вибрати готовий сценарій в інтернеті, написати його самі або замовити в агентстві з організації свят. Головне, щоб вся офіційна частина тривала не більше півтори години, інакше діти втомляться і почнуть вередувати. Сценарій може складатися з декількох пісень про дитячий садок, віршів і невеликих сценок. Можна заздалегідь розучити з дітьми нові номери, а можна взяти вже наявні, які ставилися протягом року. Головне - кожен малюк повинен показати себе, сказати хоча б кілька слів, відчути свою причетність до важливої події в його житті.
4
Організуйте виставку кращих творчих робіт дітей - не важливо, чи будуть це малюнки, аплікації, вироби з пластиліну або глини. Кожна дитина і його батько із задоволенням знайдуть свою саморобку і відзначать, як багато чому малюк навчився в дитячому саду .
5
Наприкінці урочистої частини, як правило, дітям дарують подарунки. Кожному випускнику дитячого садка не терпиться сісти за шкільну парту, тому можна подарувати гарний і, головне, корисний подарунок - набір канцелярського приладдя, пенал або ранець.
6
Подарунків заслуговують не тільки діти, які подолали важливий рубіж у своєму житті, але й ті, хто навчив їх багато чому, дбав і оберігав, поки ви були зайняті - педагоги, няні, кухаря і художні керівники. Подбайте про це заздалегідь, навіть невеликий презент, що виражає вашу увагу, буде їм приємний і важливий.
7
Після урочистого заходу організуйте чаювання. Можете розподілися кулінарні обов'язки серед батьків, а можете замовити торт або пиріг в їдальні дитячого саду або кафе. Все залежить від фінансового становища більшості батьків. Це необхідно обговорити на зборах і прийти до спільного рішення.
8
Чудовим доповненням буде групова фотографія на пам'ять. Її може зробити хтось із батьків за допомогою хорошої камери або фотограф з ательє. Також можна замовити і оформити гарний альбом.