Як відкрити стислі zip папки. не відчиняються zip стислі папки.

Zip- папки в сучасному персональному комп'ютері є прості архіви, тобто папки , які були стиснуті для зменшення місця, займаного папкою на комп'ютері. Після стиснення файли і папки займають набагато менше місця, ніж раніше, але для їх відкриття необхідно спочатку витягти архів в нову папку.
Вам знадобиться
  • Початкові навички володіння персональним комп'ютером.
Інструкція
1
Спочатку виділіть архів, який необхідно відкрити, клацнувши по ньому лівою кнопкою миші один раз. Потім клацніть по ньому один раз правою кнопкою миші. В виплив меню виберіть рядок "Витягти файли ...".
2
Після цього відкриється вікно настройки вилучення файлів з архіву. В даному вікні можна вказати шлях витягання архіву, назва папки , в яку необхідно витягти стислі файли. Також там представлені поглиблені настройки вилучення архіву.
3
Після вказівки всіх потрібних вам даних натисніть кнопку "ОК" внизу вікна.
4
Після натискання кнопки "ОК" запуститься процес вилучення папок і файлів з архіву. Даний процес може займати деякий час, який залежить від обсягу файлів і продуктивності вашого комп'ютера.
Корисна порада
Якщо при відкритті або розархівуванні виникають помилки, то архів пошкоджений. Закачайте його на комп'ютер заново і спробуйте відкрити вновь.Для перегляду файлів в архіві без вилучення клікніть по zip-архіву двічі лівою кнопкою миші, після чого він відкриється в режимі перегляду вмісту. При цьому файли і папки в ньому будуть досі стислими.
Якщо файли з розширенням RAR відображуються у вашій системі як звичайні папки , це, швидше за все, означає, що в ній не встановлено програмне забезпечення, здатного працювати з файлами цього формату. Це такі ж архіви, як і файли з розширенням zip або 7z, містять в стислому вигляді один або декілька файлів. Щоб мати можливість користуватися ними, слід встановити відповідну програму-архіватор.
Інструкція
1
Виберіть один із програмних продуктів, який може працювати з RAR-файлами. Компанія, що розробила і розвиваюча цей формат, випускає архіватор WinRAR. Природно, саме програми від активного розробника формату найбільш повною мірою використовують все знову з'являються удосконалення. Але є й інші архіватори, які в змозі працювати з RAR-файлами - наприклад, абсолютно безкоштовна програма з відкритим кодом 7-zip.
2
Скачайте обрану програму-архіватор. Найкраще для цього використовувати сайт самого виробника, а не випадкові посилання. Запустіть інсталяційний файл і дотримуйтесь видаваним їм інструкціям. Після закінчення процесу інсталяції в Провіднику Windows додадуться необхідні для роботи з RAR-архівами опції.
3
Запустіть Провідник подвійним клацанням іконки «Мій комп'ютер» або натисканням клавіш WIN + E. Пошукайте у комп'ютері, який Вас RAR-файл і клацніть його правою кнопкою миші - у випадаючому контекстному меню будуть присутні опції для роботи з архівом. Наприклад, ви можете розпакувати архів в цю ж папку або програма створить для нього окремий каталог. Якщо двічі клацнути RAR-файл, то Провідник запустить архіватор і передасть йому цей файл. В цьому випадку ви зможете просто переглянути вміст архіву без його вилучення. Ці програми підтримують операції перетягування - ви можете виділити в списку файлів, що містяться в архіві, тільки потрібні вам і перетягнути їх у вікно Провідника, на робочий стіл або в вікна інших програм (якщо вони теж підтримують операцію перетягування).
4
Відкрийте через головне меню або за допомогою ярлика на робочому столі програму-архіватор, якщо хочете обійтися без Провідника Windows. Практично кожна з цих програм має схожий з Провідником інтерфейс, з розміщеним в ньому деревом папок, за яким можна дістатися до будь-якого потрібного вам RAR-архіву.