Як з'єднати комп'ютер і ноутбук через роутер. локальна мережа комп'ютер-ноутбук wifi роутер.

У тій ситуації, коли у вашому розпорядженні є комп'ютер і ноутбук, рекомендують створювати комбіновану локальну мережу. Для цієї мети вам буде потрібно Wi-Fi роутер (маршрутизатор).
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi роутер;
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Виберіть підходящий Wi-Fi маршрутизатор. Для цього з'ясуйте характеристики бездротового адаптера вашого ноутбука. У тому випадку, якщо у вас відсутній інструкція до ноутбука, подивіться потрібну інформацію на офіційному сайті виробника вашого ноутбука або даного мережевого адаптера.
2
Зверніть особливу увагу на протоколи безпеки і види передачі радіосигналу, з якими працюють купується маршрутизатор і бездротової адаптер ноутбука.
3
Підключіть Wi-Fi маршрутизатор до мережі змінного струму. Увімкніть обладнання. Знайдіть на корпусі канал WAN (DSL, Internet). Підключіть до нього кабель з'єднання з інтернетом.
4
Знайдіть порт Ethernet (LAN). З'єднайте його з мережним адаптером стаціонарного комп'ютера. Увімкніть цей ПК і запустіть браузер. Відкрийте керівництво користувача для Wi-Fi маршрутизатора. З'ясуйте стандартний IP-адреса цього пристрою. Введіть це значення в адресний рядок браузера.
5
На екрані монітора відобразиться web-інтерфейс налаштувань обладнання. Відкрийте меню «Налаштування мережі» (WAN, Internet Setup). Відвідайте попередньо форум вашого провайдера або зв'яжіться з технічною підтримкою. З'ясуйте значення параметрів цього меню. Введіть ці значення.
6
Перейдіть в меню «Налаштування Wi-Fi» (Wireless Setup, Wi-Fi Settings). Створіть бездротову точку доступу. Не забудьте вказати протокол безпеки і тип радіосигналу, відповідний бездротовому адаптера ноутбука.
7
Збережіть настройки. Перезавантажте Wi-Fi маршрутизатор. Підключіть ноутбук до щойно створеної Wi-Fi мережі.
8
Відкрийте настройки мережевого підключення на комп'ютері. Задайте для цього пристрою статичний IP-адресу.
9
Проведіть аналогічну настройку бездротового мережевого адаптера ноутбука. Для доступу з одного пристрою до іншого натисніть клавіші Win + R і введіть в з'явилося поле IP-адреса комп'ютера або ноутбука, поставивши попередньо дві зворотні слешкі «\\».