Як вивести глистів у кошеняти. Як вивести глистів з кішки в домашніх умовах.

Маленький кошеня прагне вивчити весь світ. І в своєму пошуку він абсолютно ніяк не захищений від різних паразитів. Але як вчинити господарям в ситуації, коли їх домашній вихованець заразився глистами?
Інструкція
1
Дізнайтеся точний вік вашого кошеняти . Пам'ятайте, що поки вихованцеві не виповнилося три тижні, до нього не можна застосовувати ніяких лікувальних процедур. В крайньому випадку, тільки під наглядом лікаря-ветеринара. Але й те, він, швидше за все, запропонує набратися терпіння і дочекатися необхідного віку.
2
Переконайтеся, що кішка-мати вже не годує кошеняти своїм молоком. Ця правило важливо для тих, у кого в одному будинку міститься і батько, і його дитина. Якщо основний продукт, який споживає ваш улюбленець, це все ще молоко кішки, то відлучіть його від неї. Або знову ж дочекайтеся того моменту, коли він стане абсолютно самостійним. Це важливо з тієї причини, що яйця паразитів деяких видів передаються кошеняті з молоком матері.
3
Відвідайте ветеринара або зоомагазин. Як правило, в таких закладах працюють кваліфіковані фахівці, які зможуть порадити вам потрібні ліки.
4
Виведіть бліх. Адже саме блохи є основними рознощиками паразитів. Для цієї мети використовуйте спеціальні ліки у вигляді крапель на холку або порошки для купання (також продаються в зооаптеках). При виведенні бліх немаловажно знати про те, що тварини для цих комах тільки спосіб прожитку, а живуть блохи в натуральних килимах і тканинах килимових доріжках. Тому приділіть увагу серйозної прибиранні в квартирі, вибийте і пропилесосьте килими.
5
Дайте кошеняті ліки від глистів. Тут залежно від виду ліки існує кілька способів нагодувати їм вихованця. Якщо це спеціальні краплі, які можна просто закапати тварині в рот, то тоді зайвих проблем не виникне. Однак таблетки і порошки потрібно давати кошеняті хитріше - загорніть ліки в улюблені ласощі вихованця, попередньо його подрібнивши.
6
пролікувати аналогічним чином всіх тварин в будинку. Пам'ятайте, що паразити заразні.
7
Проведіть профілактику цього захворювання у себе. Адже як би ви не були охайні, глисти можуть дуже легко перебратися і в ваш організм. Краще себе убезпечити від цього.
8
Подбайте про профілактику захворювання у кішки, пролечівая її спеціальними ліками раз в три місяці.