Як відкрити візу до Фінляндії.

Всім громадянам, які проживають на території Російської Федерації, для подорожі в Фінляндію необхідно отримати візу. Це заняття вимагає відповідальної підготовки. У нашій країні Шенгенської візу можна відкрити в Візовому Центрі або Посольстві Фінляндії.
Вам знадобиться
  • - закордонний паспорт;
  • - міжнародний страховий медичний поліс;
  • - кольорова фотографія для анкети;
  • - заповнена анкета.
Інструкція
1
Після того, як буде зібраний весь необхідний пакет документів, зателефонуйте і запишіться на прийом до Візового відділу Посольства Фінляндії. Запис ведеться і через офіційний сайт консульства. Для цього відвідайте головну сторінку сайту і виберіть пункт «Запис на прийом», потім вкажіть, куди саме вам потрібно записатися і виберіть ваше місто. Після цього вкажіть, скільки заявників йде на прийом, тип заявників та візову категорію. Залиште адресу своєї електронної пошти, виберіть пароль і натисніть «Відправити». Далі заповніть всі необхідні відомості про заявників, введіть код, отриманий в повідомленні на телефон, і виберіть дату і час запису на прийом. Роздрукуйте підтвердження.
2
В призначений час і дату приїжджайте в Візовий відділ, щоб подати документи. У внутрішньому дворі Консульства встаньте в праву чергу на подачу документів. Якщо ви записувалися через сайт, то з роздрукованим підтвердженням підійдіть до охоронця, і він запросить вас в зазначений час.
3
Увійшовши в Візовий відділ, підійдіть до віконця реєстратора і візьміть талончик з позначенням номера черги номера кабінки.
4
Пройдіть в зал очікування і чекайте, коли підійде ваша черга, зазначена в талоні. Ваш номер і номер кабінки висвітяться на табло.
5
Підійдіть до зазначеної кабінці і віддайте документи, далі вам належить відповісти на кілька запитань про мету поїздки.
6
Після того, як співробітник відділу перевірить правильність оформлення і забере ваші документи, візьміть у нього квитанцію на оплату збору. А також на квитанції вкажуть дату отримання закордонного паспорта і візи.
7
Сплатіть консульський збір не пізніше, ніж через два дні після подачі документів.
8
В позначений на квитанції день приїжджайте в Візовий відділ, займіть чергу і отримаєте візу і паспорт.
Зверніть увагу
Якщо мета поїздки буде вказана нечітко, то в отриманні візи може бути відмовлено.
Корисна порада
Якщо у вас залишилася невикористана мультивіза, оформлена на півроку, ви маєте право запросити річну мультивізу.