Як прочистити каналізацію в приватному будинку. прочистити водогін від каменів і частин гуми.

Каналізація - система водовідведення стічних вод, призначена для видалення твердих і рідких продуктів життєдіяльності людини, господарсько-побутових стоків. Такі каналізаційні стоки накопичуються в приватному домі в спеціальному приймальнику - септику. Дуже часто труби забиваються дрібними частинками і жиром. Як правило, прочищати каналізацію треба навіть не чекаючи аварійного засмічення. Прочищення каналізації - це найдавніша проблема, знайома людству ще з часів античних грецьких держав, де вперше була застосована централізована утилізація стоків.
Вам знадобиться
  • Для прочищення каналізації вам потрібно:
  • - металевий трос або старий електрокабель товщиною не мене 1 см;
  • - гаряча вода;
  • - вантуз;
  • - миючі засоби.
Інструкція
1
У нас в домі завжди є ванна, раковина в ванній, раковина на кухні, унітаз, може бути душова кабіна. Якщо засмітилася ванна, налийте в НЕ води глибиною не більше 10 см, візьміть вантуз, поставте його присоскою на зливний отвір. Різкими рухами почніть качати вантузом воду, продовжуйте це робити до тих пір, поки не почутись різкі хлюпають звуки. При цьому різко витягніть його з води, стоки під дією розрядження кинуться вниз, все змиваючи на своєму шляху. Тепер насипте в слив якогось миючого засобу, включите горячу воду на кілька хвилин. Але вода і раніше не проходить? Тоді зніміть сифон з ванни, в його коліні накопичилося багато відкладень. Для цього відкрутіть верхню частину, в яку вставляється пробка, сифон впаде в низ, розберіть його, витрусить з нього весь бруд. Від'єднайте сифон від труби, просуньте в трубу прочищають трос і, обертаючи його, прочистите трубу до самого кінця.
2
Раковина на кухні звичайно забивається твердими відходами, скапливающимися в відстійнику сифона. Для кухонної раковини завжди купуйте розбірну систему зливу, так щоб бруд накопичувалася внизу. Ще існують сифони з измельчителями, вони дуже зручні, вмикаєш моторчик, і все очистки та шкурки подрібнюються і зливаються в трубу. Відкрутіть нижній ковпачок відстійника, він буває повністю забитий, вичистіть його, промийте під струменем води. Тепер подивіться, чи не забилася чи гофрована трубочка, що йде від відстійника в саму каналізаційну трубу, при необхідності прочистіть і її, використовуючи трос.
3
І ось найскладніше - унітаз! У унітазу забивається завжди вихідний отвір після водяного затвора, воно заростає сечовим каменем, твердими екскрементами. Від'єднайте вихлопну гофру або чавунний куточок, ви побачите що круглий отвір наполовину забіто.возьміте викрутку або стамеску і відколупували цей злежаний камінь. Крім того, всередині водяного замка унітазу теж відкладається сечовий камінь, його теж потрібно довго виколупувати. Ніякі хімічні засоби не допоможуть. В принципі це старість унітазу, щоб не мучиться з видаленням сечового каменя краще купити новий унітаз. Унітаз служить від 10 до 15 лет.Теперь прочистите тросом основну трубу що йде в зливну яму, її можна прочистити як з будинку, так і з ями.
Зверніть увагу
При каналізаційних роботах використовуйте гумові рукавички.
Корисна порада
Купуйте вантуз з м'якою гумою.