Як розібрати лазерну указку.

Вважається, що звичайна недорога лазерна указка, що продається в газетному кіоску, має нерозбірну конструкцію. Однак, при використанні спеціальних прийомів вона піддається розбиранню без ушкодження.
Інструкція
1
Переодягніться в одяг і взуття, не здатні накопичувати електростатичний заряд. Після цього короткочасно торкніться радіатора опалення. Таким чином ви уникнете пошкодження лазерного діода статичною електрикою.
2
Зніміть кришку з указки і витягніть з неї батарейки. Складіть їх так, щоб вони не торкалися одне одного.
3
Витягніть з корпусу приладу ізоляційний циліндр з плівки. Збережіть його.
4
Відверніть від указки насадку і відкладіть її в сторону.
5
резьбомери виміряйте параметри наявної на випромінювачі указки зовнішньої різьби, на яку накручується насадка. Якщо у вас немає резьбомери, просто пробуйте всі наявні у вас гайки близьких розмірів, поки не знайдете таку, яка накручується на цю різьбу.
6
Оберніть прилад декількома шарами тканини. Злегка, щоб не деформувати корпус, затисніть обгорнуту указку в лещата різьбленням вгору.
7
Наверніть на різьблення гайку. Потім, використовуючи пасатижі, продовжуйте її навертати. Тримайте пасатижі і гайку рівно, не допускаючи перекосу. Поступово випромінювач вийде з корпусу і залишиться на гайці.
8
Відверніть гайку від випромінювача. Тепер ви можете замкнути кнопку (але не резистор!) І подати на випромінювач напруга порядку 4 В від трьох послідовно з'єднаних великих батарейок типорозміру AA або AAA через додатковий резистор номіналом близько 100 Ом і великий, зручний вимикач. Попередньо паралельно лазерному діоду підключіть конденсатор ємністю близько 0,01 мкФ.Яркость указки залишиться тією ж, але витрати на батарейки значно знизяться.
9
Виміряйте струм через указку . Він не повинен перевищувати 35 мА. При необхідності, скоректуйте номінал резистора. Підключення та відключення миллиамперметра або замінює його комбінованого приладу здійснюйте при відключеному джерелі живлення. Пам'ятайте також про необхідність захисту лазера від статичної електрики.
10
Якщо лазерний діод безкорпусний, проявляйте при роботі з випромінювачем особливу акуратність, щоб не змахнути його.
Зверніть увагу
Ні за яких обставин не направляйте промінь лазера в очі, на людей, транспортні засоби і домашніх тварин.