Як вибрати брюки чоловічі.

Штани - це один з найважливіших елементів гардеробу сучасного чоловіка, не залежно від загального стилю його одягу. Від їх виду складається і загальне враження про власника. Саме тому цей елемент одягу потрібно вибирати правильно.
Інструкція
1
Вибирайте брюки, які підходять по росту. При правильному підборі їх штанини при ході не задираються занадто високо, але й не волокутся по асфальту. Вірною вважається така довжина, коли нижня передня частина знаходить на черевик і утворює невеликий залом, а задня доходить до каблука. Зверніть увагу на те, щоб довжина брюк була близько одного сантиметра вище рівня підлоги і з-під них виднілося близько третини черевика.
2
Підбираючи брюки, врахуйте, що вони повинні повністю закривати шкарпетки. Останні повинні бути достатньої довжини, щоб не оголювалися ноги, коли доведеться сідати. Важливою умовою є і те, щоб шкарпетки були одного кольору зі штанами або на кілька тонів темніше.
3
При купівлі брюк зверніть увагу також на те, щоб нижній край штанин був підшитий зсередини щільною крайової стрічкою. Це захистить нижню кромку від швидкого зносу через контакт із взуттям.
4
Якщо разом з брюками купуєте і верхню частину костюма, знайте, що перші зношуються швидше. Тому постарайтеся замовити їх дві пари до одного піджака. Класичні правила не містять суворого вимоги, щоб костюм був одного кольору.
5
Купуйте штани, пошиті з якісних матеріалів. Незначна економія при їх покупці може серйозно відбитися на іміджі. Завжди приємно бачити підтягнутого чоловіка в охайних, свежевиглаженних брюках, ніж в безформних пом'ятих штанях, з відвислими колінами.
6
При купівлі брюк потрібно знати, що якісні моделі, як правило, мають внутрішню підкладку до колін, а ширина одвороту складає в середньому тридцять-сорок сантиметрів, залежно від типу тканини. Класичні варіанти мають шість чи сім петель для протягування ременя, а розмір їхньої кишені дорівнює розміру чоловічої долоні.
7
При виборі брюк слід враховувати і розмір талії. У ході примірки стежте за тим, щоб за пояс можна було досить вільно просунути два пальці.