Як розпізнати норку.

Ви - жінка і вирішили порадувати себе? Чи, може, ви - чоловік і шукаєте відповідний подарунок в хутряному відділі? Але ви в будь-якому випадку прийшли купувати це прекрасний виріб кушнірів - шубу з норки. Ну що ж, як же вибрати дійсно шедевр, а не його підробку.
Інструкція
1
Придивіться до ціни. Серед дорогої продукції в будь-якому випадку буде краще хутро, і там складніше наштовхнутися на підробку.
2
Дізнайтеся марку виробника. Дуже багато солідні фірми ретельно стежать за своєю репутацією. Звичайно, було б дуже добре, якби ви спочатку розбиралися в різних брендах і фірмах, що займаються пошиттям і обробкою хутра.
3
Огляньте наявність бирок і фірмових етикеток. Вони обов'язково повинні бути присутніми. Причому інформація на них повинна бути однаковою.
4
Оберіть цікавить вас виріб. Знайте, що існує три види хутра норки. Це щипати, стрижений і звичайний.
5
Уважно огляньте виріб. Справжню нірку видно відразу і на око. У неї короткий яскраво-блискучий хутро. Деякі порівнюють блиск норки з блиском діамантів.
6
Обмацайте шубу. Струсіть її. Не бійтеся чіпати і м'яти в руках виріб. Саме такі прийоми допоможуть виявити якість хутра. Запам'ятайте, що на дотик хутро норки жорсткий, але з м'яким пухнастим коротким підшерстям. І в цілому хутро норки не коле, на відміну від хутра нутрії. А довжина ворсу приблизно однакова і рівна, краї гладкі, а не рвані.
7
Проведіть рукою проти напрямку шерсті. Якісне хутро повинен швидко лягти назад. Зверніть увагу при цьому на те, заламується ворс чи ні. Якісний не повинен заламувати. Він обов'язково повинен блищати і бути пружним. Стисніть поділ в кулаці - хороший хутро моментально повернеться до первісної форми і не втратить власної привабливості.
8
Якщо хутро на вибраному вами виробі щипати, то він більше схожий на дотик і зовнішній вигляд на плюш. Такий ефект досягається особливим способом обробки, при якому у хутра видаляється довгий ворс. Однак, оскільки такий хутро швидко протирається, на воріт вироби з щипати норки йде звичайний хутро.
9
Якщо ж мова йде про стриженої норки, то знайте, що на такий виріб дуже часто беруть спочатку дефектний хутро.