Як носити бороду.

Борода є вторинним чоловічим статевим ознакою і дуже важлива для кожного, у кого на обличчі вона є. Ті ж, хто не відростив собі волосяного покриву на підборідді, відчайдушно заздрять першим, або просто не розуміють, в чому краса подібної прикраси. Як відростити бороду , доглядати за нею і які є види борід, іншими словами - як носити бороду ?
Інструкція
1
Природно, перестаньте голитися. Поспостерігайте протягом місяця, як розвивається рослинність у вас на обличчі і чи є передумови до того, щоб бороду відростити. Наприклад, зверніть увагу на вигляд волосся - тонкі або товсті, жорсткі або м'які, оцініть їх колір. Якщо майбутня передбачувана вами борода відповідає вашим очікуванням, приступайте до відрощування і доданню форми.
2
Якщо ви хочете підкреслити свою оригінальність, зупиніть свій вибір на бакенбардах. Бакенбарди носили і носять донині багато неординарні особистості, в тому числі і найбільший російський поет Олександр Сергійович Пушкін.
3
Носіть цапову борідку, якщо ви ведете активне соціальне життя і жінки від вас без розуму. Цапина борідка - результат невеликих зусиль, але при цьому цей вид бороди виглядає дуже стильно і підкреслює ваш образ.
4
Якщо у вас є дуже багато часу і ви не боїтеся дивних реакцій оточуючих, відрощуйте товсту бороду «лопатою». Така борода вимагає великого терпіння - як мінімум, вам багато раз захочеться збрити її, поки вона буде відростати. Таку бороду обов'язково потрібно підрівнювати, зайдіть для цього зайдіть в перукарню і надайте їй божеський вид. І, звичайно ж, розчісуйте свою бороду щоранку, як і будь-які волосся середньої довжини. Може здатися, що для догляду за бородою занадто багато турбот, але подумайте ось про що: борода додає носить її певний статус і серйозний вигляд, може бути, ці фактори зіграють для вас роль серйознішу, ніж деякі види догляду, до яких ви, швидше все, швидко звикнете.
5
Якщо ви раніше ніколи не відрощували бороди, не варто так радикально переставати голитися. Для того щоб оцінити себе в новій ролі носія рослинності на обличчі, для початку відростіть просто вуса, а потім вже переходите до виконання всіх попередніх кроків.