Як наносити макіяж на кругле обличчя. макіяж при круглому обличчі зелених очах.

Правильний макіяж допоможе приховати деякі дрібні недоліки і підкреслить достоїнства. Власниці круглого обличчя за допомогою гарного мейк-апу, а також придатної форми брів можуть зробити своє особа ідеальним.
Інструкція
1
При макіяж е круглого особи головне правило - це не допускати мейк-апі горизонтальних ліній, які розширюють і без того не вузьке особа. На бічні частини обличчя слід вертикально нанести темний тональний крем або пудру - це допоможе візуально зробити особа вже. Якщо ніс теж занадто широкий, можна нанести темний тон і на бічні частини носа.
2
Наносячи тон на особа, слід подбати і про очі. Якщо вони занадто широко розставлені, то на перенісся можна нанести темний тон, щоб візуально зменшити відстань між очима. Якщо ж, навпаки, знаходяться дуже близько, нанесіть на перенісся пудру, яка містить світловідбиваючі частинки.
3
Для повсякденного макіяж а потрібно вибирати м'які відтінки рум'ян, які не будуть підкреслювати щоки, а допоможуть скорегувати овал обличчя. Наносити їх потрібно у вигляді трикутника, гострим кутом вниз.
4
Тіні для очей потрібно наносити строго в межах повік. Розтушовувати їх потрібно у вертикальному напрямку. В цьому випадку ви підкреслите очі, а не форму обличчя. Уникайте довгих стрілок, найкраще для круглого обличчя підійдуть короткі стрілки, спрямовані вгору.
5
При макіяж е губ необхідно уникати довгої форми, тому не потрібно занадто підкреслювати куточки губ за допомогою контурного олівця. Для круглого обличчя краще всього підійдуть маленькі пухкі губи, при цьому варто замінити звичну помаду на блиск.
6
Для круглого обличчя категорично не підходять брови прямої форми з нечітким вигином. Оптимальною можна вважати брови однієї з наступних форм: - брови, кінчик яких спрямований вище скроні; - брови у формі «крила чайки»; - округлі брови з вигином ближче до скронь.
7
Для завершення образу необхідно вибрати відповідну зачіску. При круглому обличчі добре виглядатимуть високі, об'ємні стрижки з асиметричною чубчиком і подовженими скронями. Можна випустити кілька пасом на вилиці - така зачіска також скоректує круглий овал обличчя.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PH8DHQgC7vQ