Як підібрати зачіску на комп'ютері.

Правильно підібрана зачіска будь-яку жінку зробить ще красивіше і привабливіше. Існує багато рекомендацій з вибору зачіски, але завжди краще один раз побачити, ніж багато разів почути або прочитати. Сьогодні відмінним помічником при виборі нової зачіски може стати звичайний домашній комп'ютер.
Інструкція
1
Для підбору зачіски на комп'ютері можна скористатися або спеціальною програмою, або онлайн-сервісом «Віртуальний стиліст» і йому подібними. Якщо ви хочете підібрати собі зачіску один раз, не потрібно купувати диск з програмою, що стоїть аж ніяк не дешево, онлайн-послуга обійдеться вам в символічну плату, а то і зовсім може виявитися безкоштовною. Але що б ви не вибрали, схема дій від вас буде потрібно одна і та ж в обох випадках. Розглянемо роботу з віртуальним онлайн-стілістом.Возможно, вам доведеться спочатку зареєструватися на сайті. Не потрібно лякатися цієї пропозиції. Реєстрація ця, як правило, безкоштовна, а створені вами образи ви зможете відправляти собі на адресу електронної пошти.
2
І перше, що вам знадобиться - це ваша фотографія в анфас із зібраними на потилиці волоссям. Якщо у вас коротка стрижка або чубчик, що закриває лоб, заховайте волосся під косинку або пов'язку. Завантажте фотографію в призначене для цих цілей поле. Обробіть фото так, щоб воно вписувалося в рамки запропонованого шаблону, зробити це неважко, всі необхідні для цього інструменти-кнопки завжди розміщені поруч з шаблоном. Після того, як завантажене фото стане відповідати необхідним стандартам, можна переходити безпосередньо до вибору зачіски. На панелі зачісок ви зможете вибирати між чоловічими та жіночими зачісками, довгими, напівдовгими і короткими стрижками. Располагаемая поруч шкала відтінків дозволить вам оцінити, який колір найбільш підходить до даного типу стрижки. Якщо бажана зачіска лягла на фотографію криво, то, користуючись напрямними лініями, її можна зменшити, збільшити або відобразити дзеркально, словом зробити так, щоб вона виглядала максимально природно і підходила до обличчя.
3
Відібравши найбільш підходящі на ваш погляд зачіски, ви можете зберегти ескізи на свій комп'ютер, переслати їх на поштову скриньку або навіть роздрукувати. Таку роздруківку дуже зручно принести з собою до перукаря, щоб той зрозумів, що саме ви хотіли б у підсумку від нього отримати. Як бонус в подібних програмах часто є опція підбору окулярів і макіяжу до нового образу. Протягом декількох хвилин ви можете з сірої мишки перетворитися на жінку-вамп і назад без жодних далекосяжних наслідків. Підбір віртуальної зачіски дозволить, перебравши кілька образів, вибрати найбільш підходящий і вбереже вас від неприємних сюрпризів у вигляді невдалої стрижки.