Як придумати логін для пошти. Нік для поштової скриньки.

Логін - це поняття, що означає ваше ім'я в системі, будь то електронна пошта, або обліковий запис на якомусь сайті. Часто людина використовує один і той же логін в іграх, де реєструється, для поштової скриньки, і для інших сервісів. Інші назви логіна - нік, вигадане ім'я, ім'я користувача.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом до мережі інтернет
  • - програма-браузер
Інструкція
1
Спочатку визначте, для яких цілей буде використовуватися даний поштовий ящик, для якого потрібно придумати логін. Якщо це поштовий ящик для роботи, бажано використовувати своє ім'я і прізвище, або скомбінувати з назвою організації, якщо воно не фігурує в назві сервера електронної пошти. Також цілком логічно для робочого поштової скриньки вносити достовірну інформацію про ім'я та прізвища при реєстрації.
2
Якщо вам потрібно придумати ім'я поштової скриньки, який використовуватиметься в особистих цілях, виберіть один з декількох способів. По-перше, можна використовувати генератори ників, які існують в мережі інтернет. Там виберіть бажану довжину ника, а також літери, на які він повинен закінчуватися або починатися. Наприклад, можна використовувати генератор ника на сайті http://www.plagiatnik.ru/autobor.php.
3
Згадайте про свої захоплення, може бути вони зможуть підказати вам складову частину для вашого логіна. Можна вигадати логін, грунтуючись на ваших перевагах в музиці, мистецтві, кінематографі. Також, якщо ви захоплюєтеся вивченням яких-небудь мов, можна взяти будь-яке поняття, яке може вас охарактеризувати і перевести його на іншу мову, наприклад, грецький, або іспанська.
4
Щоб відмити логін, використовуйте також наступний божевільний спосіб. Закрийте очі, розташувавши перед собою клавіатуру, визначитеся, скільки знаків має бути у вашому майбутньому логіні. Оттопирьте пальці рук, кількість пальців повинна відповідати кількості символів в передбачуваному ніку. Далі опустіть руки на клавіатуру і кілька разів з різних положень виконайте натиснення. Такий спосіб теж може принести свій результат: якщо ви не зробите з його допомогою логін, він може дати вам на підставі тих символів, які у вас вийшли.
5
Використовуйте дзеркальний спосіб, щоб вигадати логін. Якщо попередні способи не дали своїх результатів, напишіть своє ім'я або прізвище на аркуші паперу і прочитайте навпаки. Це теж може наштовхнути вас на думку, або використовувати отримане слово в якості логіна.
6
Якщо ви придумали ім'я для свого поштового ящика і вже проходите процедуру реєстрації, ви зіткнетеся з наступним перешкодою: логін може бути зайнятий. Тут є два виходи: додати символи до логіну (цифри, наприклад, рік народження) або вибрати інший сервер для електронної пошти.