Як розібрати газову плиту.

Не рідко трапляється так, що навіть сама якісна і надійна газова плита виходить з ладу і потребує ремонту. Але з деякими поломками ми цілком можемо впоратися самостійно. Для цього необхідно правильно виконати її демонтаж.
Вам знадобиться
  • - гайкові ключі;
  • - шуруповерт;
  • - набір викруток;
  • - технологічні упори.
Інструкція
1
Для того щоб зняти верхню панель газової плити, приберіть решітки столу, зніміть кришки, вийміть пальника.
2
Візьміть технологічні упори і вставте їх у щілину між бічною стінкою і верхньою панеллю. Відіжміть затискачі, фіксуючі панель.
3
Підніміть верхню частину панелі і потягніть деталі на себе, щоб розчепити задні фіксатори.
4
Для того щоб розібрати панель управління, встановіть крани в закрите положення, зніміть верхню панель плити, зніміть ручки управління. Отвинтите три нижніх гвинта, потім поверніть і потягніть панель на себе. Підніміть панель, щоб зняти її кріплення з упорів. Від'єднайте кнопки розпалу й освітлення шляхом притиснення пружинних пелюсток з пластмаси до циліндра корпусу і зніміть панель.
5
Для того щоб зняти кришку плити, відкрийте кришку і зніміть пружину, яка уповільнює падіння кришки. Отвинтите по одному гвинту кріплення з кожного боку кришки. Від'єднайте кришку.
6
Для того щоб зняти дверцята духовки, відкиньте її в горизонтальне положення. Введіть два технологічних упору в пази, що знаходяться зліва і справа в стійках дверцята. Обережно прикрийте дверцята до упору. Візьміть дверцята за правий і лівий борт, потягніть на себе і звільніть нижні осі шарнірів. Потім трохи опустіть дверцята, щоб звільнити верхні осі і зніміть дверцята.
7
Для того щоб зняти нижню дверцята плити, виверніть гвинти з обох сторін дверцята. Виведіть язичок із зачеплення. Зніміть дверцята.
8
Для того щоб розібрати бічні стінки, відкрутіть два гвинти і чотири кріплення бічних стінок. Отвинтите вісім гвинтів кріплення задньої стінки. Зніміть бічні стінки.
Зверніть увагу
Щоб уникнути надзвичайних ситуацій і нещасних випадків, переконайтеся, що газовий кран перекритий.
Корисна порада
Якщо ви не відчуваєте впевненості у своїх силах, то розбирання газової плити краще всього довірити професіоналам.