Як розвинути апетит.

Отримуючи з їжі потрібну кількість білків, вітамінів, мінералів і мікроелементів, людина здійснює свою нормальну життєдіяльність. При відсутності апетиту , якщо причиною цього не є захворювання, треба вжити заходів, щоб посилити його.
Інструкція
1
Щоб зниження апетиту не привело до незворотних наслідків, треба вчасно вирішити проблему. Проаналізуйте свій раціон, певна дієта зможе допомогти підвищити апетит. Їжте те, що вам подобається, намагаючись красиво накривати на стіл.
2
Приймайте вітаміни і біологічно активні добавки, стимулюючі поява апетиту . Їжте невеликими порціями до шести разів на день.
3
Відомо, що гіркоти сприяють посиленню апетиту . Вони дратують слизову шлунка, рефлекторно підсилюючи апетит. До того ж їх дію безпечно для здоров'я, а побічних ефектів не спостерігається. Купуйте екстракти трав в аптеці, вони продаються без рецепта.
4
Приймайте настій кореневища аїру, що містить ефірну олію, а також акорин, гірку речовину. Пийте настій тричі на день до їди по чверті склянки. Можна скористатися травою деревію у вигляді настою, відомої вмістом гірких глікозидів, алкалоїдів і флавоноїди центауреіна.
5
Скористайтеся рецептами народної медицини, якщо хочете вирішити проблему зниження апетиту . Візьміть дві частини полину й деревію, одну частину кульбаби, змішайте і ретельно перемішайте. Залийте чайну ложку суміші однією склянкою окропу і залиште на півгодини. За 25 хвилин до їжі приймайте суміш тричі на день.
6
Більше гуляйте, особливо перед тим як лягти спати. Займайтеся спортом, це може бути плавання, біг, ходьба або просто фіззарядка. Час від часу проводите невеликі голодування, споживаючи багато рідини, ваш апетит після цього обов'язково підвищиться.
7
Однією з причин зниження апетиту є дефіцит вітамінів. Вважається, що посилення апетиту найбільше сприяє прийом аскорбінової кислоти і вітаміну В12. Включіть їх у свій раціон.
8
Якщо всі перераховані вище засоби не допомагають вирішенню проблеми, зверніться до лікаря, пройдіть обстеження, з'ясувавши причину. Дотримуйтесь вказівок вашого лікуючого лікаря.