Як зробити красиві намиста.

Кожній дівчині хочеться здивувати подруг і з'явитися на вечірці в незвичайному прикрасі. Кращим варіантом для такого випадку буде прикраса, зроблене своїми руками. Зараз особливо цінується hand-made. Будь-який магазин фурнітури пропонує бажаючим робити прикраси своїми руками всі необхідні для цього інструменти і матеріали.
Вам знадобиться
  • - намистини різного розміру і кольору;
  • - товсті нитки або шнурки;
  • - годинниковий механізм, циферблат або корпус від старовинного годинника;
  • - застібки ;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Подумайте, який образ ви збираєтеся створити. Для цього спочатку визначитеся, з яким одягом (сукнею, костюмом, блузою) ви збираєтеся носити своє творіння? Можете орієнтуватися за кольором або за стилем. Для темного облягаючого сукні підійдуть намиста холодних або світлих відтінків. Залежно від крою придумуйте дизайн свого прикраси.
2
Візьміть папір і намалюйте намиста , які хочете створити. Робіть малюнок у кольорі, щоб дивитися, як будуть поєднуватися різні відтінки. Для вірності поруч з ескізом прикраси намалюйте образ цілком разом з одягом, яку плануєте носити з намистом. Оцініть, наскільки вони поєднуються.
3
Підберіть матеріали. Для цього загляньте в найближчий магазин фурнітури. Уважно вивчайте товар, який там представлений. Можете проконсультуватися з продавцем, як реагують ті чи інші намиста на взаємодію з водою, сонячним світлом (не вигоряють чи стрічки, не відколюється чи з часом фарба).
4
Закупіть намистини, підвіски, стрічечки - все, що потрібно вам для роботи. Вони можуть бути пластиковими, скляними або металевими. Підбирайте намистини на ваш смак. Якщо поблизу від вашого будинку немає такого магазину - можете купити намистини через інтернет. Так буде навіть дешевше.
5
Створіть красиві вінтажні намиста . Для цього за основу візьміть годинниковий механізм (корпус годин або циферблат). Ці деталі ви легко зможете знайти на будь барахолці, а, можливо, і у себе вдома - попорпайтеся старанно в бабусиних скринях. Підберіть намистини і шнурок, за кольором відповідні до кольору годинникового механізму. Складіть шнурок в три рази, на кожну з ниток надіньте намистини різного розміру і кольору. Сам годинниковий механізм нехай буде центром у створюваному прикрасі.
6
Приміряйте отримані намиста , прослідкуйте, щоб намистини були розподілені рівномірно. І ніякої колір «Не вистрілював». Налаштуйте довжину бус до того, як приробити застібку. Застібки і кріплення всіляких фасонів і кольорів також продаються в спеціалізованих магазинах.
Зверніть увагу
Створюйте прикраса не поспішаючи. Не допускайте недбалості. Ніяких «швів» і необроблених ниток. Добру справу не вимагає поспіху.
Корисна порада
Використовуйте для створення бус якомога більше різноманітного матеріалу і технік. Наприклад, поєднуйте плетіння з намистинами, стрічки з яскравими стразами. Слідкуйте за тим, щоб витримати єдиний стиль в оздобленні.