Як набрати вагу при вагітності. Як додавати у вазі при вагітності.

Існує дуже багато порад, як не набрати вага під час вагітності. І майже немає нічого про те, як його набрати. Між тим, низька прибавка маси тіла під час вагітності є несприятливою ознакою. Що робити, якщо маса не додається або ви худнете? Дотримуйтесь деякі правила і рекомендації.
Вам знадобиться
  • - спостереження лікаря;
  • - правильне харчування;
  • - спеціальні вітамінні комплекси для вагітних;
  • - фізичні вправи для вагітних.
Інструкція
1
Встаньте на облік в жіночу консультацію. Лікар-гінеколог проведе необхідні дослідження і направить при необхідності на консультацію до інших спеціалістів. Нерідко під час вагітності жінки страждають гестозами. При цьому багато хто відчуває нудоту і втрачають апетит. З блювотою втрачається рідина і мінеральні речовини, а при сильних токсикозах може знижуватися вага . При сильному токсикозі рекомендується вранці з'їдати сухий крекер або ковтати маленькі шматочки льоду. Щомісячні вимірювання маси тіла, що проводяться в жіночій консультації, допоможуть вчасно запобігти небажані наслідки токсикозів.
2
Дотримуйтеся правильного харчування. Чи не харчуйтеся всухом'ятку і нерегулярно. Правильне харчування допоможе вирішити проблему втрати і недобору в вага е. Намагайтеся їсти часто, але небагато. У їжу вживайте більше фруктів і овочів, нежирне м'ясо і молочні продукти, а також рибу і морепродукти. Білкова їжа допоможе набрати вага якомога швидше. Зверніться до лікаря, він складе для вас зразкове меню на тиждень.
3
Обов'язково приймайте спеціальні вітамінно-мінеральні комплекси. Іноді прийом таких препаратів допомагає легко і просто вирішити цю проблему. БАДи та комплекси заповнюють нестачу потрібних речовин, їжа починає добре засвоюватися, і ваш вага зростатиме. Є спеціальні енергетичні комплекси, які дозволені до застосування вагітним жінкам. Компоненти таких препаратів беруть участь у формуванні та нормальному розвитку мозку і нервової системи дитини. Заповнюють витрати організму вагітної, витрачені на виношування малюка.
4
Прогулянки допоможуть вам нагуляти апетит. Регулярно робіть піші прогулянки на свіжому повітрі, ведіть активний спосіб життя.
5
Запишіться на курси з аеробіки або йозі для вагітних. Фізичні навантаження також сприяють збільшенню маси тіла. До того ж ви підготуєте свій організм до пологів.
Зверніть увагу
Втрата ваги під час вагітності може бути ознакою хронічного захворювання. Обов'язково звертайте увагу свого лікаря на проблему зниження або недобору ваги.