Як підключити до інтернету два комп'ютери одночасно.

Для здійснення синхронного доступу до інтернету з двох комп'ютерів існує кілька різних рішень. Щоб не витрачати купу грошей на покупку маршрутизатора, рекомендують налаштовувати один з комп'ютерів в якості сервера.
Вам знадобиться
  • - мережева карта;
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Оберіть персональний комп'ютер, який буде грати роль маршрутизатора в майбутній локальної мережі. Рекомендують використовувати для цієї мети більш потужний комп'ютер. Врахуйте також, що він не повинен бути сильно завантажений.
2
Якщо в обраному персональному комп'ютері є тільки одна мережева карта, то придбайте другий мережевий адаптер, підключіть його і встановіть для нього драйвери. З'єднайте другу мережеву карту з іншим комп'ютером.
3
Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом. Знайдіть мережевий адаптер, з'єднаний з другим комп'ютером і відкрийте його властивості. Виділіть пункт «Протокол інтернету TCP/IP». Натисніть кнопку «Властивості».
4
Задайте даного мережного адаптера постійний (статичний) IP-адреса зі значенням 213.213.213.1. Збережіть налаштування.
5
Перейдіть до другого комп'ютера. Відкрийте аналогічний пункт налаштувань мережевого адаптера. Змініть параметри цього меню для забезпечення комп'ютера доступу до інтернету наступним чином: - 213.213.213.2 - IP-адреса-Стандартна маска подсеті- 213.213.213.1 - Основний шлюз- 213.213.213.1 - Бажаний і альтернативний DNS- сервери.
6
Поверніться до налаштувань першого комп'ютера. Створіть нове підключення до інтернету . Налаштуйте його та переконайтеся в його працездатності. Відкрийте властивості створеного підключення. Перейдіть в меню «Доступ». Дозвольте використання даного підключення до інтернету рештою пристроїв локальної мережі. Вкажіть мережу, утворену вашими комп'ютера ми.
Зверніть увагу
Для отримання синхронного доступу до інтернету з обох комп'ютерів перший ПК обов'язково повинен бути включений.
Корисна порада
Якщо вам потрібно підключити до мережі ще один або кілька комп'ютерів, то використовуйте мережевий концентратор, який повинен бути безпосередньо підключений до головного комп'ютера. Якщо в четвертому кроці ви використовуєте інший IP-адресу, то і п'ятий крок налаштовуйте аналогічним чином.